שתף    שלח לחבר  
חברים וחברות יקרים,
בעקבות התפשטותה של מגפת הקורונה - אתר YegerMaster מתגייס למלחמה בהשבתה הכללית שנוצרה במוסדות החינוך. הנכם מוזמנים לרכוש שני קורסים או יותר - ולקבל 25%-30% הנחה! פרטים נוספים בהמשך המגזין. בנוסף, בשל הקושי של מרצים ומורים רבים לעבור ללמידה מרחוק, YegerMaster פותח את הסטודיו שלו, מנצל את ניסיונו הרב באמצעים טכנולוגיים ללמידה מרחוק ומלמד במתכונת חדשה זו את כלל תלמידי ישראל בחינם. בנוסף, אני שמח להציג בפניכם טור מיוחד שכתבתי עם המלצותיי למשרד החינוך לעזרה במלחמתה בנגיף הקורונה, כיצד לנצל את הלמידה המקוונת האיכותית, לעומת למידה מרחוק. לסיום, הנכם מוזמנים לקרוא כתבה מיוחדת שפורסמה במגזין סוף השבוע של דה מרקר בה השתתפתי, על המעבר ההולך וגדל של תלמידים המבקשים ללמוד בבית יחד עם מורים פרטיים.
מוזמנים להמשיך לבקר באתר YegerMaster ובעמוד הפייסבוק
כדי שנמשיך לשמור על קשר.
מאחל לכולנו בריאות ושנחזור לשגרה במהרה.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא
ירון יגר, YegerMaster


מגפת הקורונה ממשיכה להתפשט ולאיים על העולם.
הבורסה בצניחה, מחירי מוצרים עולים, ומוסדות הלימוד עברו להוראה מרחוק.
המרצים אינם מנוסים בהוראה באופן זה, העומס על המערכת גדול מדי וכן, הוראה מרחוק אינה איכותית כסרטונים ערוכים ומוכנים מראש הנתונים בהוראה מקוונת. היצמדו להנחיות משרד הבריאות, ונסו להישאר בבית כמה שאפשר - ולימדו מהבית עם קורסי YegerMaster! כדי להקל עליכם את התהליך, YegerMaster מציע לכם הנחה של 25% ברכישת שני קורסים! והנחה של 30% ברכישת 3 קורסים או יותר! הקלידו 'קורונה' בקופה למימוש ההטבה לשני קורסים או 'קורונה3' ברכישת 3 קורסים או יותר. אז הישארו בבית, הימנעו מהפניקה ולימדו ללא הפרעות ובביטחון בבית.משרד החינוך מפספס את
ההזדמנות הטמונה בקורונה
ישראל והעולם כולו כרגע תחת מתקפה. מגפת הקורונה מתפשטת בקצב מסחרחר למרות ניסיונות רשויות במדינות השונות למתן את ההתפשטות על ידי בידוד אוכלוסיות, סגירת מוסדות ובתי עסק וביטול קווי תעופה באופן זמני. במילותיו של ניסים טאלב, כותב רב המכר "ברבור שחור", אנחנו כרגע בעיצומו של ברבור שחור. ברבור שחור מסמל תופעה המופיעה באופן בלתי צפוי וחסר תקדים ומשפיעה על תהליכים רחבים ברחבי העולם. בספרו טוען טאלב שרוב האירועים המכוננים בהיסטוריה היו בלתי צפויים בשעתם, בדומה לברבורים שחורים.
ללמוד באמת? לא בבית ספרנו
כתבה נרחבת בגיליון סוף השבוע של עיתון דה מרקר בה השתתף ירון יגר -
על מערכת החינוך שכבר אינה נמצאת בבית הספר, אלא בשוק ענק של שיעורים פרטיים בבית.
דפדפו לקריאת המאמר המלא ▼

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני