שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 אחד העם 35 ת"א​
 03-5667474

קוראינו הנאמנים,
בתור חברינו אנחנו רוצים לבקש מכם משהו.
​הקמנו דף נחיתה חדש עם סרטון, סיפורי הצלחה, תמונות של צוות לוטן והמשרד ועוד ועוד.. 
​נשמח אם תבקרו בו.
יש לכם חברים שמעוניינים ביחסי ציבור - שישאירו פרטים ונחזור אליהם!
והיום במגזין, מאמרה המאיר עיניים של נעה ארבר, כתבת האופנה הכותבת באופן קבוע במגזין לוטן, נזמין אתכם למופע המהפנט 'ממורנדום' של להקת המחול קולבן דאנס, החוזר לתל אביב לאחר מסע הופעות מוצלח ברוסיה ובסין, ולתערוכה הקבוצתית 'קיר אמנים' בו מציגה האמנית לימור מזוז את הים כמקור השראתה. בהמשך נציע עבור הגברים שבכם את דיאטת לורן, נחשוף את שיטת Plug & Play של חברת דקו-כד - מהפכת תאורת הגן שכובשת את העולם, ומאפשרת לכל אדם להתקינה בעצמו, ונקנח במאמר של עו"ד שירה נוחומוביץ העוסק בשינוי תקנות הירושה, המחייב לדווח למשפחה במקרה שנושלה ממנה ללא ידיעתה.

קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.

בואו בקרו את הדף נחיתה החדש שלנו >>

Alternate Text
Alternate Text
שווים ושווים יותר / נעה ארבר
בכל מקום ובכל זמן, בכל תחום ובכל חברה ישנם דברים ואנשים שווים ושווים יותר. הפעם הביטוי אינו מתייחס לחפצים או אנשים, לעשירים או עניים, לאפליות ועוולות, גם לא לאשכנזים או מזרחיים. לא לערכים תרבותיים, חברתיים או כלכליים, למגדרים, מעמדות, עדות, דתות ומשטרים. הפעם מדובר באלגוריה, משל שאמור להבהיר ולשקף את שוויים היצירתי והתיפקודי של אופנה ובגדים.
​ואכן אין להתעלם מאופנה, היא חלק מהחיים היומיומיים ומהשיח ההשוואתי הנצחי על שווים ושווים יותר. דיון שמעמיד סגנון אחד מול האחר, מעורר שאלות ונותן תשובות שמעידות על מהותו העמוקה של הביטוי ועל כך שעולם האופנה ליברלי וחופשי לחשוב וליצור כך, אך גם אחרת.
Alternate Text
​'ממורנדום' / להקת קולבן דאנס
מסע אופטימי לעומק הזכרון. אחרי מסע הופעות מוצלח במוסקבה ובסין. 'ממורנדום' של להקת המחול קולבן דאנס חוזרת לתל אביב.היצירה המהפנטת, שמתחקה אחר חוויית הזיכרון והשכחה האנושית נוצרה לרגל 20 שנות יצירה של הלהקה. יום שני 28/11 21:00 מרכז סוזן דלל.

Alternate Text
''הים כמקור השראתה' / אמנית לימור מזוז
האמנית לימור מזוז מציגה בתערוכה 'קיר אמנים' בגלריה פלורנטין 45 בתל אביב
האמנית לימור מזוז, מציגה בימים אלה, סדרת עבודות חדשה, מהשנתיים האחרונות,
בתערוכה הקבוצתית 'קיר אמנים', שמוצגת בגלריה פלורנטין 45 בתל אביב.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

אל תדאג לא נאכיל אותך חסה/ דיאטת לורן
לפני כמה ימים שאל אותי אחד מלקוחותיי הגברים: "מה זה פחמימה?", ומצאתי את עצמי בוהה בו המומה. האמת שלעבוד עם גברים זה תענוג, דווקא בגלל שבכל מה שקשור לדיאטה, רובם פשוט לא יודעים מהחיים שלהם. אז למה זה יתרון, אתם בטח שואלים?

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

Plug & Play – מהפכת תאורת הגן שכובשת את העולם / דקו-כד

מהיום, אם אתם יודעים לחבר תקע לשקע, אתם יכול להרכיב לבד את תאורת הגן שלכם, ולהעבירה ממקום למקום כראות עיניכם. איך מתקינים בצורה פשוטה ומהירה את כל תאורת הגן בחצי שעה בלבד, וללא צורך בחשמלאי או איש מקצוע אחר. כל מה שרצית לדעת על שיטת Plug & Play שכובשת את העולם.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

למה רק המאהבת צריכה לדווח?/ עו"ד שירה נוחומוביץ

המשפחה נושלה בצוואה שהעבירה את כל עזבון המנוח למאהבת? מהיום חובה לדווח למשפחה על קיומה. שינוי בתקנות הירושה הוא נכון וראוי, אך למרות שקמה הזדמנות לתקן עיוות היסטורי מהותי, המחוקק למעשה הותיר את המצב על כנו ופתר רק את מקרי הקיצון. למרבה הצער, נראה כי המחוקק לא באמת הבין עד הסוף את הדינמיקה המשפחתית במקרים של צוואה מנשלת, ולמעשה קצת פספס.... ​בחודש אוגוסט שונה סעיף 14 לתקנות הירושה, ופורטו נסיבות נוספות בהן קמה חובה לזוכים ע"פ צוואה לעדכן יורשים ע"פ דין על קיומה של צוואה. על פניו זהו שינוי טכני בלבד, אך למעשה מדובר בשינוי דרמטי. לשם הדוגמא: אדם הלך לעולמו והותיר אחריו אשה, ילדים, מאהבת וצוואה.
Alternate Text

בואו בקרו את הדף נחיתה החדש שלנו >>

Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני