שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 אחד העם 35 ת"א​
 03-5667474

אחרי החגים שמח קוראינו הנאמנים,
היום נזמין אתכם לאירוע היסטורי 'ישראלים ופלסטיניים עושים שלום' שיתקיים בכיכר רבין ב-11 לנובמבר, ובו ישתתפו כ- 500 ישראלים ו-500 פלסטיניים, במטרה לדון, לשוחח ולנהל מו"מ על פתרונות לסכסוך ועל אפשרויות ליצור מומנטום מהפכני לשינוי. בנוסף נשתף אתכם בפועלה של להקת המחול 'קולבן דאנס' החוגגת השנה 20 שנות יצירה, במהפכת ה"דיאטה בהתאמה אישית" של 'דיאטת לורן', במטלית הייחודית של HG לניקוי זהב ותכשיטים, וב"כד החכם שמשקה את עצמו" של 'דקו-כד' המייתר את הצורך במערכת השקיה לגינה.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.

Alternate Text
Alternate Text
הפחות הוא יותר או היותר הוא יותר? זו השאלה / נעה ארבר
זירת האופנה תוססת, מעצבים ובתי אופנה מתבוללים בים של תרבויות, רעיונות ומקורות השראה, מתמודדים עם אידאולוגיות וגחמות משתנות ומתבוססים בהתנצחויות על מהותו של הדבר הבא, הרעיון המקורי שישנה את פני האופנה. אלא ששום דבר משמעותי לא הומצא ולא התרחש וגדולי המעצבים, שהטביעו חותם מתמשך על ההיסטוריה של האופנה, כמו קוקו שאנל, אלזה סקייפארלי, קריסטובל בלאנסייגה ואחרים, ולא רבים במיוחד, מותירים את עולם האופנה כשהוא טעון געגועים למורשת היצירתית והמזינה שלהם. 
הם עוברים מנתיב יצירתי אחד לאחר ומסגנון עיצוב מתון לטעון אך נשארים שבויים בפולחן הטרנדים, במחזורים ובתחלופת מגמות ועם שאלות שאין להן תשובות ברורות. 
האם נכונים הפתגמים; LESS IS MORE או שמא LESS IS A BORE? ואולי MORE IS MORE? מה נכון ומה מוגזם והאם האמירות רלוונטיות להתנהלות האופנה עכשיו. 
Alternate Text
​אחרי 20 שנה זאת עדיין 'אי שפיות זמנית' / להקת קולבן דאנס
קולבן דאנס היא להקת מחול בינלאומית עכשווית הפועלת בירושלים, החיה ונושמת מזה 20 שנה את הווייתה המורכבת והטעונה של ירושלים ומגיבה עליה כאן ועכשיו, דרך מחול עכשווי, מוקפד, מטלטל, מעורר מחשבה ובעל אמירה חברתית נוקבת. ירושלים היא עיר של ניגודים, דתות ותרבויות החיים יחד בכפיפה אחת, ונראים למתבונן מהצד כלקוחים מיצירה הזויה במיוחד. לא בכדי בחרה הלהקה את הסלוגן הדו משמעי "אי שפיות זמנית", כלהקה המהווה אי של שפיות ליברלית ותרבותית בירושלים, אך מנגד בעלת שפה אמנותית הנעה על הגבול הדק שבין שפיות לטירוף.

Alternate Text
​קסטרו לצלילי הסימפוניה לג'ינס / נעה ארבר כתבת אופנה
הפתעות הן הקוד שמלווה את הצגת אוספי הלבוש העונתיים של קסטרו. גם על האוסף שהוצג לחורף שרתה אווירת סודיות מסקרנת, רק הערה קטנה בהזמנה, המבקשת להופיע בבגדי ג'ינס, עשוייה הייתה להסגיר את התכניות. אלא שרשת הסודיות ההדוקה לא חשפה את סיפור האירוע הבלתי צפוי שהוקדש לפולחן הג'ינס. גם הפעם קסטרו לא עסקה בעוד תצוגה, אחת מתוך רבות, שמתנהלת על מסלול שיגרתי, קסטרו בחרה להציג את הקולקציה במיצג רב חושי המאפשר לראות וגם לשמוע על הכבוד וההערכה שהמותג רוחש לג'ינס ולכל מה שמעצבי קסטרו השכילו לשדך לו. 

Alternate Text
​יריד הדפסות 2016 Print Fair / רע בית מלאכה לצילום
התקיים לראשונה במהלך חג הסוכות יריד הדפסות בו נמכרו עבודות צילום של למעלה מ-100 צלמים ישראלים מובילים. מטרת היריד הייתה, ביוזמת 'רע בית מלאכה לצילום', לאפשר לציבור הרחב להכיר ולרכוש עבודות אמנות של מיטב הצלמים במחיר נגיש. היריד התקיים בסדנת המסגור של 'רע – בית מלאכה לצילום' – מרחב ייחודי המאגד תחת קורת גג אחת הדפסות Fine-art של צילומים איורים ורפרודוקציות, הדבקות ומסגור לאמנות, עיצוב ותצוגה. 

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

איש בדיאטייתו יחיה/ דיאטת לורן
מהפכת ה"דיאטה בהתאמה אישית" מובילה תפיסת מדעית חדשה, לפיה לכל אחד מאתנו קיימים המזונות המתאימים לו באופן אינדיווידואלי. השיטה מאתרת עבורך את אותם מזונות בעזרת בידוד משתנים וכך מאפשרת לך להמשיך לצרוך ככל האפשר את המזונות האהובים עליך, לשמור על סדר יומך ואורח חייך, ועדיין להפחית משמעותית ממשקלך ולשמרו לטווח ארוך. כך מתאימים את הדיאטה לחיים במקום את החיים לדיאטה

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

חזקה ומרשימה - עדינה ורגישה / HG ישראל

המטלית החדשה של HG – Gold & jewelry Shine cloth, הוכחה כאידיאלית להסרת לכלוך ושאריות מעיטורי זהב ותכשיטים, ומעניקה גימור מבריק במיוחד, ללא צורך בחומרי ניקוי מזיקים. תכשיט הוא קצת כמו האישה העונדת אותו – מצד אחד חזק ומרשים, אך מצד שני גם עדין ורגיש. וכמו שלא תטפחי את עצמך בחומרים העלולים להזיק לך, כך גם לא תרצי להזיק לתכשיטים שלך. אם עד היום השתמשת במשחת שיניים, סודה לשתייה, או נוזל כלים, כדאי שתדעי – לא מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי חזקים להברקת עיטורי זהב ותכשיטים, משום שאלו עלולים לפגוע בזהב או בחומרי הגלם עצמם, ולגרום ליותר נזק מאשר תועלת - בדיוק כפי שסבון הכלים או חומצת תפוזים מזיקים לידיים שלך כך הם גם עלולים להזיק לתכשיטים שלך. 

Alternate Text

אין צורך במערכת השקיה - 'הכד החכם' יעשה בשבילך את העבודה / דקו-כד

"הכד החכם שמשקה את עצמו", שהומצא על ידי חברת Lechuza הגרמנית ומיובא לישראל על ידי חברת דקו-כד, היא מערכת השקיה פנימית פשוטה, המפחיתה את תדירות ההשקיה, מותאמת באופן אופטימלי לסוגי הצמחייה השונים, ומספקת פתרון לאותם מקומות בהם אין אפשרות להתחבר למערכת השקיה, הנפוצים מאוד בגינות ומרפסות בישראל, ובאזורים חמים ויבשים אליהם לא מגיעה צנרת. הכדים החכמים - כדי השתילה הדקורטיביים בעלי מערכת ההשקיה פנימית, הולכים ותופסים תאוצה בישראל, בזכות העובדה שכל נקודה בבית ומחוצה לו יכולה להפוך לגינה מטופחת ומעוצבת בתוך זמן קצר. 'הכד החכם' מאפשר להשקות בתוך הבית רק פעם בחודש וחצי או חודשיים, ומחוץ לבית כל עשרה ימים בממוצע בלבד, וכך מספק פתרון אופטימלי לאותם מקומות בהם אין אפשרות להתחבר למערכת השקיה, מה שרלוונטי מאוד בגינות ובמרפסות בישראל, ובאזורים חמים ויבשים אליהן לא מגיעה צנרת.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

ישראלים ופלסטיניים עושים שלום/ מחשבות של שלום

בתאריך 11.11.16 יגיעו לכיכר רבין כ- 1000 משתתפים, 500 ישראלים ו500 פלסטיניים, במטרה לדון, לשוחח ולנהל מו"מ על פתרונות לסכסוך ועל אפשרויות ליצור מומנטום מהפכני לשינוי. 
​הרשמה לקונגרס >>https://goo.gl/6H9w7V
בתמונה: ד"ר ספיר הנדלמן העומד בראש היוזמה.
Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני