שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 אחד העם 35 ת"א​
 03-5667474

קוראינו הנאמנים,
היום נשתף אתכם בעונה החדשה והמרגשת שנפתחת ב'קולבן דאנס', נזמין אתכם לסטודיו הפתוח של האמנית לימור מזוז, נספק לסטודנטים ביניכם טיפים מעולים של 'דיאטת לורן' איך לשמור על הגזרה במהלך הלימודים, נחשוף בפניכם את קרם הפלא של HG להברקת כלי כסף, ואת טיפולי הפוטו החדשניים של הלגה רקנטי לחידוש ומיצוק עור הצוואר, ונקנח במאמר של יעל לוטן, איך להמשיך בפעילות העסקית דווקא עכשיו במהלך החגים.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.

Alternate Text
Alternate Text
שנות ה-20 עידן הג'אז / נעה ארבר
קשה לאמוד את מניין מהפכות האופנה שהתרחשו במהלך ההיסטוריה האנושית. מספרן, ניתן להניח, מקביל למהפכות אחרות, יתכן בעלות משמעות גבוהה יותר, שהתחוללו בתחום המדיני והפוליטי, ובתחומי המדע והטכנולוגיה, התרבות והאמנות. במציאות, האופנה היא חלק בלתי נפרד מתחומים אלה, מושפעת, נרקמת ומתפתחת במקביל לשינויים שמתרחשים במרחב האנושי. במידה וסיפור הבריאה אמיתי, ואילולא הייתה נופלת חוה ברשת התחבולות של הנחש ולא נוגסת מפרי עץ הדעת, אולי אולי, היינו נהנים היום מחיי גן עדן. נשמע אופטימי, אך הטעות של חוה או שמא תבונתה האינטואיטיבית הובילו למהפכת האופנה הראשונה בהיסטוריה.
בתמונה: הספר שיושק בתערוכה 1920 עידן הג'אז אופנה וצילומים.
Alternate Text
​אוהבים לחיות על הקצה? / להקת קולבן דאנס
עונה חדשה ומרגשת נפתחת בקולבן דאנס, עם סיבוב הופעות הצפוי במהלך אוקטובר במוסקבה, בייג'ין ושנחאי. הלהקה תופיעה בפסטיבלים בינלאומיים למחול עם המופע החדש 'ממורנדום' ועם המופע 'על הקצה'.

Alternate Text
סטודיו פתוח אצל האמנית לימור מזוז / אמנית לימור מזוז
בימים שישי- שבת 23-24 בספטמבר, האמנית לימור מזוז תפתח את הסטודיו שלה לקהל הרחב.
רח' נחל קדרון 5, רמת השרון.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

העבודה הסמינריונית תחכה, הבריאות שלך לא.../ דיאטת לורן
אז נכון, להיות סטודנטים זה לא פשוט, בעיקר כשאתם גם לומדים וגם עובדים, עמוסים במבחנים ועבודות, מלאים בסטרס וללא שעות שינה, ובין כל אלה מנסים גם קצת לבלות, לנוח ולהירגע. לכל הדברים האלה אתם מוצאים זמן, חוץ מלדבר הכי חשוב – התזונה והבריאות שלכם. אז קבלו כמה טיפים מעולים איך לצלוח את תקופת הלימודים והמבחנים, לחסוך בזמן וגם לרדת במשקל

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

שסבתא תמשיך לנקות עם סודה לשתיה / מעוז פתרונות לבית ולגן

חברת HG מביאה לישראל את קרם הפלא עם הפתרון המבריק - Silver Shine Cream, בעל נוסחה חדשנית להברקת כלי כסף.
​החגים מתקרבים, עוד מעט יבואו להתארח כל המשפחה והחברים, ורק אז פתאום כולנו ניזכר בכל כלי הכסף המלוכלכים והמוזנחים שתקענו בבוידעם לפני שנים, ואין לנו שמץ של מושג איך מנקים. אז נכון, אם תשאלו את סבתא היא תהפוך למומחית גדולה ותציע לכם לשפשף בחומת תפוזים או בסודה לשתייה. 

Alternate Text
טיפולי פוטו חדשניים לחידוש ומיצוק עור הצוואר/ הלגה רקנטי מייסדת ומנהלת חברת 'הלגה רקנטי'
Skin Tightening הם טיפולי פוטו המשלבים גלי רדיו, אינפרה אדום ואולטרה סאונד ומבוססים על שיטה חדשה, המתקנת את העור וגורמת לחימום הקולגן, וכך מגרה את השכבה להיבנות מחדש! הטיפולים מובילים לכמעט 100% הצלחה ומכוון לשכבת העור האמצעית (דרמיס), מיועד לכל אדם המעוניין לחדש ולמצק את עור הצוואר.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
לפני תוך כדי ואחרי החגים, איך להמשיך בפעילות העסקית דווקא עכשיו? / יעל לוטן, מייסדת 'לוטן תדמיות'
​בעלי עסקים רבים נמצאים כעת בפתחה של "תרדמת החגים" המוכרת לכולנו – במיוחד אלו מאתנו העובדים מול בתי עסק אחרים (B2B), אך גם אלו המתנהלים מול לקוחות קצה (B2C). תקופת הנמנום העסקית מתחילה למעשה אצל רבים כבר בתקופת הקיץ, בה יוצאים רבים לחופשה, מעסיקים את הילדים, שנמצאים בעצמם בחופש גדול או סתם "מורידים הילוך". אין כל פסול כמובן ביציאה לחופשה – זהו אקט חיוני לריענון הגוף והנפש, אך התופעה מקבלת ממדים בעייתיים כאשר להאטת הקיץ מצטרפת גם תקופת החגים.
Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני