שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 אחד העם 35 ת"א​
 03-5667474

קוראינו הנאמנים,
​היום נזמין אתכם להצטרף לעונה החדשה של ביה"ס למחול קולבן דאנס, נכיר לכם את ג'רמי לנגפורד, אמן הזכוכית המוביל בישראל ומהמובילים בעולם, ואת האמנית לימור מזוז, ציירת פיגורטיבית בעלת עושר ויזואלי ועומק מרחבי נדיר. בהמשך, נזמין אתכם לתערוכת צילומים "בודהיא ואני", נפנק אתכם במתכון מדהים של אורי בורי לשרימפס בארטישוק, ובטיפים מעולים איך לרדת במשקל לאחר הלידה ומול מי היה משבר האמון של תלמה מול הציבור או מול התקשורת? ונסיים בתרסיס חדש וייחודי לניקוי מקררים, במהפכת טיפולי הקור שהגיע למזרח התיכון ומחוללת פלאים בעור הפנים, ובמאמרים מרתקים נוספים.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.

Alternate Text
Alternate Text
פרחים הם הקוטור של הטבע/ נעה ארבר

סיפור חייו הקצרים והטעונים של האמן דייוויד זיידנר העסיק אותי במחשבות מרגשות. ניסיתי להבין כיצד השכיל לגמוע מסלול אמנותי ארוך בזמן קצר כל כך, קצר מכדי להכיל את התושייה היצירתית, את כל האנרגיות ומטעני הידע האמנותי וההיסטורי שהיו גלומים באישיות מיוחדת ומעוררת כל כך הרבה השראה. הרביתי לקרוא ולחשוב עליו, על תחומי העניין שלו, היצירתיות המגוונת; ההגיגים, הצילומים והתערוכות, הכתבות והספרים שנאצרו בחייו לאחר מותו. צפיתי בצילומים הרבים שצילם, חשבתי עליו ועל התנהלותו, על תקופות הגאות והשפל בחייו, הזוהר והשגשוג האמנותי מול ההתמודדויות ומאבקי ההישרדות, עד למותו, מסיבוכים במחלת האיידס, והוא בן 42 בלבד.
​בתמונה: דיוקן עצמי DAVID SEIDNER

Alternate Text
​בואו לרקוד איתנו בבית המחול הכי לוהט בעיר / להקת קולבן דאנס
ב-4 לספטמבר זה מתחיל ואפשר כבר להריח את ההתרגשות באוויר – העונה החדשה של ביה"ס למחול קולבן דאנס יוצאת לדרך, וכוללת שיעורי מחול קלאסיים ועכשוויים, לתלמידי מחול ולחובבים, עם מיטב הרקדנים והמורים המקצועיים.

Alternate Text
פורץ את תקרת הזכוכית / אמן ג'רמי לנגפורד
ג'רמי לנגפורד הוא אמן הזכוכית המוביל בישראל ומאמני הזכוכית המובילים בעולם. יצירותיו הבינתחומיות, משלבות בין אמנות עכשווית, פיסול אדריכלי ועיצוב, ומבוססות על עמקות פילוסופית, מדעית ותרבותית.

Alternate Text
"הים המלא בעולמות קסומים, במעמקים הטומנים בחובם אוצרות וחיים" / אמנית לימור מזוז
לימור מזוז היא ציירת פיגורטיבית החותרת לשלמות הרמונית, כמעט פרפקציוניסטית, תוך ירידה לפרטים ולרזולוציות הדקות ביותר של הקומפוזיציה המדויקת, האור הנכון, הצבע והגוון המתאימים, המובילים יחד ליצירה בעלת עושר ויזואלי ועומק מרחבי נדיר.

Alternate Text
תערוכת צילומים "בודהיא ואני"/ אמנית מיכל לוטן
מסע צילומי בודהות קטנות הוביל לתערוכה - "בודהיא ואני". "התחברתי עם הבודהה הקטן, שיושב בישיבת לוטוס, מדיטציה, רוגע, שקט.. לפני כשנתיים, הוא היה לי לחבר קטן איתו הסתובבתי, עזר שהיה קשה, הוציא אותי לטבע, לים לטיולים. לחבר הקטן נוספו עוד חברים קטנים, כל אחד אחר, רפואה, 4 פרצופים, אריה, ענווה.. אבנים עם מסרים חיובים איתן אני משתלבת תוך התבוננות, התמקדות, נשימה..תוך שאני מחפשת זוויות מתאימות, שוכבת על האדמה, מסתכלת להן בעיניים..התוצאה על הקיר, במחשב, באלבום, בדמיון.. משרה שקט, בטחון, שלמות, פנטזיה, עולם קסום ויפה יותר.." אומרת מיכל לוטן. ​
21-23 לאוגוסט בית פתוח לתערוכה כל יום מ-17:00 עד 21:30, יחד עם שעורי יוגה בראשון ושלישי: בין 19:30- ל21:00 ב'בית בעין ורד'.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

מה אתם בשוק? כולה שרימפס בארטישוק.../ מסעדת אורי בורי
איך אומרים שרימפס בעברית? חסילונים, ואיך אומרים ארטישוק בעברית? קנרס. אז היום נפנק אתכם במתכון של חסילונים בקנרס ולימון. בין האוכלים נכונה תוגרל פגישה עם אבשלום קור...

Alternate Text

מה, עוד לא ילדת? / דיאטת לורן
אמנם מדובר בשאלה הכי מעליבה שנוצרה, אבל מה לעשות, הבטן לא תרד לך שניה אחרי שתצאי מחדר לידה. אז למה חשוב לשמור על תזונה נכונה, איך חוזרים לשגרת חיים, מאיפה מוצאים זמן לבישולים, איך נפטרים מהרעלים ומקפידים על כל הוויטמינים והמינרלים החיוניים, והכי חשוב – איך שומרים על שעות שינה קבועות וארוחות מסודרות.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

איזה דלת בבית נפתחת הכי הרבה? / מעוז פתרונות לבית ולגן

דלת המקרר, והיא גם המזוהמת ביותר. החדשות הטובות - מהיום אין צורך בשטיפת המקרר בסבון ומים! תרסיס חדש לניקוי מקררים של HG מנקה ומחטא את המקרר בצורה מהירה, היגיינית וללא פסים, מותיר ניחוח נעים שנשאר לאורך זמן, ומתאים גם לניקוי חיצוני של המקרר.

Alternate Text
טיפולי הקור נלחמים במזרח התיכון / הלגה רקנטי
היום כבר כולם יודעים – קרני השמש המזרח תיכונית לא עושות טוב למראה הפנים, ואקלים אירופאי קריר עוזר לנו להישאר צעירים. אז מה עושים? החדשות ה"חמות" בעולם הקוסמטיקה הרפואית מגיעות מטיפולי הקור, בעזרת שיטת הקריוטרפיה, הקרויה גם שיטת הקרח המודרני, ההופכת את עור הפנים לצעיר ומוצק.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
מישהו בתקשורת ביקש סליחה? / יעל לוטן
משבר האמון האמיתי שגרם לנפילתה של תלמה לא היה מול הציבור אלא מול התקשורת, שבדיוק כמו הציבור שונאת שמשקרים לה, ולא פחות מכך, שמזלזלים באינטליגנציה שלה. כאשר אתה גורם לאמצעי תקשורת לפרסם מידע לא אמין, אתה הופך אותו לבלתי אמין בעצמו, וכשהתקשורת כועסת היא מענישה. ומי שעוד מתלבט בסוגיית הביצה והתרנגולת, התקשורת היא שקובעת את סדר היום הציבורי, והציבור כועס על מי שהתקשורת אומרת לו לכעוס.
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני