שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
אחד העם 35 ת"א​
03-5667474

קוראינו הנאמנים,
​גם באופנת הג'ינס ניתן עוד להתפתח ולהתחדש, והיום נראה לכם איך.
​בהמשך, נכיר לכם טעמי גלידה מטורפים (מנדרינה בשמן זית? גלידת קרמל מלוחה?), נעזור לכם להתמודד עם מיליוני השמועות והמיתוסים בנושאי תזונה ודיאטה, נראה לכם איך להפוך את השירותים לאחד החדרים היפים בבית, נחשוף בפניכם קולקציית בגדים חוסמי קרינה המוכיחה שיש חדש תחת השמש, ונזמין אתכם לבכורה עולמית של המופע המרגש והמטלטל 'ממורנדום' בביצוע להקת המחול קולבן דאנס, לרגל חגיגות העשרים של הלהקה.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא..

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
מי הג'יניוס שהמציא את הג'ינס?/ נעה ארבר, כתבת אופנה

החשיפה של אריג הדנים לתעשיית הבגדים החלה במאה ה-19 שהתפתחה לאט ובביטחה לאחת ממהפכות הטקסטיל היותר מרתקות ושורדות שהובילה להתהוותו ופיתוחו של הג’ינס, שני תחומים יצירתיים וטכנולוגיים שמזה כ-165 שנה מסעירים את תעשיית האופנה והטקסטיל ואת דמיונם של המעצבים.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

דייג אוהב גלידה? / מלון 'האפנדי' ו'אורי בורי'
מסעדת אורי בורי בעכו ידועה גם בגלידה שאין דומה לה, גלידריית 'אינדומלה' הנמצאת בסמוך למסעדה ומציעה גלידות מתוצרת הבית, כמתכונים ייחודיים של אורי בורי, מחומרים טבעיים בלבד ובטעמים מסורתיים לצד מקוריים כמו הל, קינמון, נענע, וגם - סורבה מנדרינה עם שמן זית או גלידת קרמל מלוחה להרפתקנים שביננו..

Alternate Text

השמועה לעומת המדע/ לורן גונר, 'דיאטת לורן'
למצוא דיאטה שמתאימה ועובדת זה עניין לא פשוט. כולנו מוקפים במיליון ואחד פתרונות, כל אחד מוכן להישבע שזאת הדרך היחידה לרזות, ואנו עומדים נבוכים ולא יודעים לאן לפנות. היום אציג בפניכם כמה מיתוסים מופרכים ודעות שגויות, ולעומתם את העובדות המדעיות והמחקריות.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

עיצוב שווה, לתחת / מעוז פתרונות לבית ולגן

חברת מעוז – כל הפתרונות לבית ולגן, מייבאת ומשווקת מגוון מושבי אסלה מפלסטיק בעיצוב מודרני וצבעוני, המתפרס על שלושת צדי האסלה - גב המכסה, מושב האסלה וחלקה הפנימי, ובטכניקת הדפסה ייחודית בפרוצס מלא ועמיד הנשאר לאורך זמן.

Alternate Text
יש חדש תחת השמש / SunWay
SunWay משיקה קולקציה טרנדית לקראת קיץ 2016 הכוללת בגדי ים לילדים, כובעים, מגוון מוצרים נלווים למניעת נזקי השמש, צלוני עגלה ועוד ..
​​השנה מציעה SunWay מגוון דגמים עיקריים: ​
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
אחרי 20 שנה זאת עדיין 'אי שפיות זמנית'/ קולבן דאנס
קולבן דאנס היא להקת מחול בינלאומית עכשווית הפועלת בירושלים, החיה ונושמת מזה 20 שנה את הווייתה המורכבת והטעונה של ירושלים ומגיבה עליה כאן ועכשיו, דרך מחול עכשווי, מוקפד, מטלטל, מעורר מחשבה ובעל אמירה חברתית נוקבת. אירוע חגיגות העשרים המרכזי של הלהקה יתקיים ב-25 ליוני בתיאטרון ירושלים, בו יוצג בבכורה עולמית המופע החדש 'ממורנדום', המספק התבוננות על 20 שנות היצירה של הלהקה, שהופכות למקור ליצירה חדשה.

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני