שתף    שלח לחבר  
Alternate Text

קוראינו הנאמנים,
היום נזמין אתכם לשיח גלריה מרתק בנושא העירום הנשי באמנות העכשווית, נשתף אתכם באירוע ההשקה של מטבחי אל גל המובילים את מהפכת המטבחים לצעירים, נחשוף כתבת רוחב שהתפרסמה על לקוח שלנו בכלכליסט, וכמובן, הטיפ של יעל לוטן שיעזור לכם לא להתייאש...
קריאה מהנה ונתראה במגזין הבא.


תנו לנו להשוויץ
​יום חמישי האחרון התפרסמה כתבה על לקוח שלנו ב"כלכליסט" מאת אמיתי גזית.
​בואו לשמוע מה יש לאיימן טבעוני להגיד על האדריכלות הישראלית.


המלצות לבילויים

ב-25/03 בשעה 12:00 בגלריה CONTEMPORARY BY GOLCONDA' יתקיים שיח גלריה בהשתתפות פרופ' אריאל הירשפלד – חוקר ספרות ותרבות ישראלי, והאמנית רוני טהרלב. השניים ישוחחו על ציוריה של טהרלב בהקשר לסוגיות כמו מהו דיוקן, משמעותה של האמנות כיום, תפיסת הגוף הנשי בימינו בהשוואה לעבר, על נשים המציירות עירום נשי בהשוואה לנקודת המבט הגברית, ונושאים מרתקים נוספים.
אירוע השקה של מטבחי אל-גל


אירוע השקה של מטבחי אל-גל
פנים חדשות בביצה העסקית (וטוב שהם גם חתיכים ופנויים...)
אתמול בחברת 'אל גל' הוותיקה, המובילה 60% משוק האמבטיות (בטח גם האמבטיה שלכם אל-גל בלי שאפילו שמתם לב...), התקיים אירוע השקת קולקציית המטבחים מתוצרת איטליה ובפרזול גרמני המשדרת איכות לצעירים. כ-40 עיתונאים ובלוגרים מובילים גדשו את חלל התצוגה במודיעין, אותם אירחו מייסד 'אל גל' עשור נבון השרמנטי ובניו החתיכים אלדר וגלעד המובילים את קולקציית המטבחים לצעירים החדשה.

טיפ של יעל לוטן

הייאוש לפעמים יותר נוח...
שבוע שעבר בסיור אצל לקוח הוא אמר לי שהוא כבר מיואש. "ממה אתה מיואש", שאלתי?
"מזה שאנשים לא מבינים מה אני עושה. כמה שאני מסביר להם, הם עדיין לא מבינים. אני מרגיש שחוק"
הבנתי אותו, אני מכירה את ההרגשה, מישהו אינו מכיר אותה? אז הטיפ השבועי שלי אליכם הוא - השקיעו בתוכן, דייקו את המסרים שלכם וזקקו אותם. התאימו אותם לקהלי היעד השונים, והפיצו אותם הכי הרבה שאתם יכולים ואז עוד קצת. וכך, עם התמדה ונחישות תהפכו להיות יותר מובנים ויותר מקובלים. אז אל תתייאשו, אנחנו נשמח לייצר עבורכם את התכנים שייצגו אתכם בכבוד, שאתם תהיו גאים בהם והם יסיעו לכם ב"הסברים" 

​​

​אנחנו מחפשים יועץ תקשורת פרילנס תותח בתחומי כלכלה, שוק ההון וכל מה שקשור לכספים. זה מיידי וזה מעניין.


מוזמנים להשיב במייל חוזר או לפנות למייל: noga@lotanpr.com​


03-5667474
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני