09-7651655
התע"ש 20, בית הפעמון, כ"ס.
חברות וחברים יקרים,
כאשר מדברים על אנרגיה, בעולם כולו ובישראל בפרט, עולות מספר שאלות, המעניינות את כולנו - כמנהלי חברות, כספקים, כצרכנים וכבני אדם בכלל: עד כמה חשוב שמקורות האנרגיה שלנו יהיו אישיים וסמוכים למקום הצריכה? מדוע חשוב כי עיר תייצר עבור עצמה את החשמל, החום והקור? כיצד ניהול ברמה העירונית יסייע למטרה זו?
החזון והמשימה שלנו באנג'יס הם שלכל גוף או מבנה תהיה יכולת הייצור והניהול של האנרגיה שלו. אנו מאמינים כי בעוד עשרות שנים מהיום, ייצור חשמל יהיה .... אישי. כן, אישי: ממש כמו החולצה שאתם לובשים... 😊 וזוהי מטרתנו הגבוהה ביותר. 
מאמר החודש שלנו הפעם עוסק בשנאים: מה מיוחד בתרומה של אנג'יס לתחום השנאים בישראל? המוטו שלנו הוא: We expertly address the whole life cycle of the transformers ("אנו נותנים מענה מקצועי לכל היבט במחזור החיים של שנאים").
כמו כן, אנו שמחים לבשר על עסקאות חדשות שלנו באנג'יס ואילו שירותים נוספו לסל השירותים שלנו. 
בבלוג של ג'ו ברקאי, סופר, מרצה, הוגה דעות ומנהל קהילה היועץ לחברות ברחבי העולם בנושא אימוץ טכנולוגיות, מופיע החזון שלנו בחברת אנג'יס, היכנסו לקישור כדי לקרוא. 
ולסיום, אנו מזמינים אותכם לשני וובינרים שלנו (באנגלית) אשר יתקיימו בימי שלישי, ה-12 במאי וה-19 במאי. הרשמה מהירה דרך הקישור.
מוזמנים לבקר באתר, בדף הפייסבוק ובעמוד האינסטגרם שלנו כדי שנמשיך לשמור על קשר.
אנו מאחלים לכולכם הרבה בריאות והמשך עשייה מבורכת,
למען עתידנו ועתיד ילדינו, בעולם ירוק יותר.
שלכם,
נבות מרזל, מהנדס ראשי והדס מרזל, מנכ"לית אנג'יס
 
את השנאי, תשאירו לאנג'יס...

השנאי הינו צומת חשוב וקרדינלי לזרימה מוצלחת של חשמל מתחנות הכוח לצרכנים, בכל גודל. חברת אנג'יס ממשיכה למצוא פתרונות, מכשירים, פטנטים ושיטות לניטור רציף ושנאים חדשים כדי לתת את השירות הטוב ביותר לבעלי השנאים בישראל.   
במסגרת פעילותה בתחום התעשיות הכבדות, סיפקה חברת אנג'יס עד היום שירות לתחנות הכוח המסורתיות לצד תחנות השנאה (הצמודות לתחנות כוח) ולמתקני מתח עליון.
לאחרונה, מעניקה החברה שירותים גם ליזמי האנרגיה הירוקה, בעליהן של תחנות הכוח המתחדשות נבטים וצאלים.
 
לתחנות כוח סולאריות או תחנות כוח מבוססות רוח, יש תמיד תחנת השנאה ה"מתאימה" את ההספק המיוצר על ידי תחנת הכוח, לרשת החשמל הארצית. כמומחים בתחנות השנאה אנו מבצעים עבור לקוחותינו תחזוקה שנתית לתחנות השנאה. תחזוקה זו כוללת בדיקות לתחזוקה חזויה ואחזקה מכנית. בישראל אנו נותנים את שירותינו לשתי חברות מובילות במשק: חברת "בילקטריק ישראל" וחברת "שיכון ובינוי".הרצאות אנג'יס מעולם המתח העליון

בימים אלו, בהם איננו יכולים להיפגש פנים אל פנים, אנו שמחים להציע לכם סדרת הרצאות מרחוק, 'וובינרים', העוסקים בעולם מתקני המתח העליון ומועברים על ידי מיטב המומחים הבינלאומיים בתחום.
לפרטים נוספים על ההרצאה הקרובה >>

על הקשר בין עגבניות לאנרגיה, ושאר ירקות...

ג'ו ברקאי הוא הוגה דעות טכנולוגי, יועץ לחברות בנושא אימוץ טכנולוגיות, סופר, בלוגר ומנהל קהילה.
בבלוג שלו, פרסם ברקאי באפריל האחרון מאמר המציג את חזון חברת אנג'יס.
להמשך קריאה >>


דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני