Alternate Text
חברים יקרים,
אנחנו מתקרבים בצעדי ענק לתחילת שנת הלימודים ולתקופת החגים!
יש ריח של התחדשות באוויר!
היום נכיר לכם את כלי הכתיבה הבטוחים של גורי לינרו
נזמין אתכם באופן רשמי לסיורי סליחות של מוזיאון מגדל דוד
נעדכן אתכם בכל הפרטים אודות אוסף האמנות של מוזיאון הכט ועוד.
נסיים בחשיפה לעשייה שלנו - מדגם פרסומים של הלקוחות שלנו בתקשורת, ועוד הזרוע נטויה.
רוצים להצטרף לרשימת הלקוחות שלנו ולצמוח איתנו? 
צרו איתנו קשר באתר, בדף הפייסבוק
או בטלפון 03-5667474
אנחנו זמינים לכל הערה, הארה או בקשה
קריאה מהנה ונתראה במגזין הבא ☺

העיפרון הכי חד בקלמר: מוצרי גורי לינרו

מי בודק שהעופרת והמחק בעפרונות של הילדים עומדים בתקן? הרי ילדים רבים מכניסים את העיפרון לפה, במיוחד הקטנים. מי מוודא שאותו עפרון לא נשבר בקלות ומותיר שפיץ חד? הרי ילדים הם לא העם הזהיר בעולם, עדיף למנוע מהם גישה לחפצים חדים. מי מבטיח שהבורג הקטן על המחדד לא ייפול, ויעניק לילדנו להב קטן לשחק אתו? מי מבטיח שהדבק לא ייצור שום בעיות אם ילדינו ינשנשו אותו קצת?
היות ואין רגולציה על מוצרי כתיבה, החלטנו לעשות מחקר צרכני פשוט ולסנן את "מוצרי היסוד" של הכיתה, ולאתר את היצרנים האיכותיים והבטיחותיים ביותר.

                     


עושים בית ספר: "טבעוני" בונים עתיד טוב יותר

לוואיל מוגרבי, ראש המועצה המקומית עין קנייא היה חלום גדול - להפוך את הכפר הדרוזי הקטן ברמת הגולן (כ-2,200 תושבים) למוקד עלייה לרגל ולמרכז מבקרים, אליו ינהרו מכל רחבי הארץ. להגשמת החלום יזם ראש המועצה תחרות אדריכלות פתוחה, בהשתתפות משרדי אדריכלות מובילים, להקמת קומפלקס חינוכי אדיר ממדים המתפרס על פני 16,000 מ"ר. משרד 'טבעוני אדריכלים ומהנדסים' שזכה בתחרות, עתיד להקים בכפר הדרוזי הזעיר את אחד ממרכזי החינוך והתרבות הגדולים בישראל. "מאחורי תכנון הקומפלקס החינוכי עמדה התפיסה להפכו למרכזים קהילתי ותרבותי בקנה מידה ארצי, המאגד סביבו מגוון פונקציות ושימושים, המשרתים את כלל הציבור והופכים לגורם קהילתי ומלכד בין מגוון המעמדות ושכבות האוכלוסייה", אומר איימן טבעוני ממשרד 'טבעוני אדריכלים ומעצבים'.

                     


Alternate Text

מוזיאון מגדל דוד מציג: סיור סליחות בעיר העתיקה

הסיור מתחיל במגדל דוד. ראשית עולים אל ראש מגדל פצאל, המקום הגבוה ביותר בעיר העתיקה, ונהנים מתצפית מרהיבה של העיר העתיקה והחדשה.
לאחר מכן ממשיכים לחפיר המצודה מימי הביניים, ומשם לקישלה, בית המאסר של ימי המנדט הבריטי, בו נתגלו עדויות מכל התקופות של ירושלים. נשלב סדנה מוסיקלית של לימוד ושירה של חלק מהפיוטים של הסליחות, בהנחיית דוד כהן נחמיה. משם ממשיכים אל סמטאות הרובע היהודי, ומסיימים בכותל. במהלך הסיור נתייחס לתפילות יהודיות, תקיעת שופר ביום הכיפורים, פיוט "ונתנה תוקף", פיוטים נוספים, מנהגים יהודיים ומסורות שונות בעיר העתיקה, מהעבר הרחוק ועד ימינו.
     

  
     

הלובר נחת בחיפה: אוסף האמנות במוזיאון הכט

מוזיאון הכט מחזיק באוסף הגדול ביותר בארץ של יצירותיו של חיים סוטין והן מוצגות באגף האמנות לצד יצירות נוספות של מאנה, מונה, ואן-גוך, פיסארו, מודליאני ושטרוק ואחרים.
ועוד לא דיברנו על הדובדבן שבקצפת - "הציור ההפוך" של הצייר האיטלקי-יהודי, מודליאני: שני הדיוקנאות המצוירים משני צדיו של הבד, לא מצוירים בהתאמה: כל אחת מהדמויות צוירה מכיוון אחר.

 .

Alternate Text
חשמל זורם בכפות ידייך? בעיקר בידיים של גברים/ הדס מרזל, מנכ"לית חברת אנג'יס
לא רק בפוליטיקה, גם בתחום הנדסת החשמל סובלות נשים מתת ייצוג. בשנת 2019, ישראליות בודדות בלבד לוקחות חלק באחד התחומים החמים ביותר בישראל ובעולם כולו וחבל. המשמעות של תחום אנרגיה הנשלט על ידי גברים הינה רוב מוחלט של המצאות ופיתוחים בעלי אופי ונקודת מבט גברית. החברה הישראלית יכולה להפוך לטובה יותר אם המציאות הזאת תתחיל להשתנות. נשים מביאות ערך מוסף למקצוע – אנחנו רואות את העולם מנקודת מבט שונה. אנו מסוגלות לעשות מספר משימות במקביל וליצור אינטגרציה ושיתוף בין מספר גורמים, מתוך יצירתיות וגמישות מחשבתית.

מתחמי העבודה – מפנטזיה להתפקחות/ 
צבי דונסקי וזהבית שפיצר זוהר

המשרד אינו צריך להיות הבית, ואינו צריך להיות קולאז' וגיבוב של חומרים, צבעים, טקסטורות. שיטת "מגדל בבל", MIX&MATCH חסר הגבולות, והקונספט של "הכל מותר", פוגעים באדם השוהה ומשתמש באתר. המתקפה על החושים קשה מדי, וסביבת העבודה והרווחה מפסיקה לתמוך בעובדים. לא מצאנו בשום מקום, שמאפייני החללים הללו מחזיקים את העובד יותר זמן במשרתו. חלק מהגירויים הם מסוג ה"אינסטנט", שתוקפם קצר ולאחר זמן לא ארוך העין והראש הופכים להיות אטומים להם, אם לא אנטגוניסטיים.
 


מן התקשורת
אבינועם הרוש, מנהל מגזר חרדי בתכנית "יוזמה" מבית "יוזמה דרך הלב" התארח בתכנית "טוקר בשישי" וסיפר על תוכניות ליווי עסקי ושיקומי של חרדים שמתמודדים עם מגבלה נפשית.

לחצו על התמונה כדי לצפות באבינועם הרוש מספר על ההזדמנות שנפתחה למתמודדים עם מגבלה נפשית, בחברה החרדית, ליצירת פרנסה מכבדת באמצעות יזמות עסקית:

מנחם הורוביץ בדק ומצא - כל מה שצריך לדעת לפני קניית מזרן חדש
צפו בקטע מתוך תכנית חיסכון בו מתארח דני יאברי, המנכ"ל והמייסד של Better Sleep
לחצו על התמונה:

העלאת שכר המינימום נשמעת כמו חלום? ממש לא!
תקראו את מה שיש לשמואל שרביט, מנכ"ל חברת הניקיון "מוריה", להגיד בטור דעה חשוב ב-mako 
400

Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני