Alternate Text

חברים יקרים,
הקיץ מביא עמו התחדשות וזו הרוח של המגזין החודשי שלנו!
היום נכיר לכם את Picabook ומהפכת אלבומי התמונות הדיגיטליים
נחשוף בפניכם את פסטיבל התאטרון 360 מעלות במוזיאון מגדל דוד,
כוהנת הפילאטיס דליה מנטבר תציג טיפים ספורטיביים להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז,
נעדכן אתכם בכל הפרטים אודות סדנאות הקיץ של מוזיאון הכט ועוד.
רוצים להצטרף לרשימת הלקוחות שלנו ולצמוח איתנו? 
צרו איתנו קשר באתר, בדף הפייסבוק
או בטלפון 03-5667474
אנחנו זמינים לכל הערה, הארה או בקשה
קריאה מהנה ונתראה במגזין הבא ☺


 Picabook - מהפכת אלבומי התמונות און ליין
חזרתם מטיול? חגגתם בר מצווה או חתונה? המחשב מפוצץ בתמונות ורוצים לעשות סדר במהומה? מהיום, כל אחד יכול לערוך אלבום. Picabook היא החברה הראשונה בישראל, עם ניסיון של 20 שנה בהפקת אלבומים דיגיטליים בהתאמה אישית, מביאה בימים אלו לישראל את הטכנולוגיות המתקדמות בתחום, ואת החידושים העולמיים העדכניים בענף האלבומים הדיגיטליים.

400

Alternate Text
     

מוזיאון מגדל דוד מציג: פסטיבל 360 מעלות
פסטיבל 360 מעלות לתיאטרון במרחב יתקיים ב-15 באוגוסט במוזיאון מגדל דוד. פסטיבל 360 מעלות הוא פסטיבל ייחודי, תלוי-מקום ומקורי המפגיש בין אנשים, מקומות ועולם התיאטרון. הפסטיבל מביא לקהל חוויה מרתקת של המפגש בין ירושלים, על אתריה הקסומים, לבין הצגות, מופעי מוזיקה, סדנאות לילדים ומיצגי רחוב. הפסטיבל יתקיים בכל יום במרחב שונה ברחבי העיר. לכל אזור אופי שונה, אמנים אחרים וחוויה ייחודית. פסטיבל 360 חושף את תחום תיאטרון תלוי האתר (Site Specific) בירושלים בפני הקהל הרחב. הפסטיבל יתארח ב-13 באוגוסט בגן הפעמון וב-14 באוגוסט בעמק המצלבה ויקנח בסיום חגיגי ב-15 באוגוסט במוזיאון מגדל דוד.
צילומים: עודד אנטמן, אדם יכין


סדנאות הקיץ של מוזיאון הכט!
פעילות חווייתית בתערוכות המוזיאון החדשות, יצירות מגוונות בהשראת נושאי הסדנה,
משחקי תיאטרון, היכרות עם ספינה מימי קדם ועוד.

הסדנאות יתקיימו בשני מחזורים: 01.08.2019 – 28.07.2019 / 08.08.2019 – 04.08.2019
*לגילאי גן חובה - עולים לכיתה ד'
בין השעות 8:30 - 15:00 (קבלת הילדים בשעה 8:00)


     
     

"החיים הם ריקוד" - ספרה החדש של חני שטרנברג
"החיים הם ריקוד", ספרה החדש של חני שטרנברג, מכנס עשרה סיפורים של עשר נשים המספרות בגוף ראשון על חייהן – חלומותיהן, אכזבותיהן, אובדניהן ותקוותיהן. בת החשה דחף לבקר בעירה של אמה אחרי מותה, אלמנה מבוגרת המתגוררת לבדה בבית ערבי, אם שכולה המתאבלת על בנה החייל, צעירה המתאהבת בגבר נשוי, משוררת יידיש המתגוררת בברוקלין ומתמודדת עם זיכרונה של אהבת נעורים, וילדה בת אחת-עשרה החיה בצל סוד משפחתי, אלו רק חלק מהדמויות המאכלסות את הספר. דמויות בנות דור ראשון ושני, שחייהן מתערערים, והן קמות ויוצאות למסעות חדשים בעקבות אובדנים שחוו, מתוך רצון לשוב ולמצוא אהבה ושייכות.


Alternate Text
איך יראה שוק האנרגיה של העתיד? הדס מרזל, מנכ"לית חברת אנג'יס

נגיד שאתם חוזרים בשעה 17:00 הביתה, מכניסים את הפלאג של הרכב החשמלי לשקע, וקופצת לכם הודעה מהאפליקציה: "האם אתה צריך את הרכב להמשך הערב?". לפי הבחירה שלכם, האפליקציה תחליט באיזה מקור אנרגיה להשתמש עבור צריכת החשמל, והיא תמיד תבחר במקור האנרגיה היעיל והזול ביותר - סוללת הרכב, סוללת הבית, הפאנל הסולארי, רשת החשמל או אולי החשמל של השכנה, שהתעריף שלה תמיד זול משמעותית כשהיא שוהה בחו״ל....
Alternate Text

תכנית "צרכנים נותני שירות" של ארגון "יוזמה דרך הלב" - מהחלמה אישית למומחיות ייחודית 
בזכות תכנית "צרכנים נותני שרות" של ארגון "יוזמה דרך הלב", אלפי מתמודדים עם מגבלה נפשית עובדים כאנשי שיקום וטיפול על פי הגישה הייחודית של "ידע מניסיון", על פיה לחוויות האישיות ומסע החיים שעבר אדם המתמודד עם מגבלה נפשית יש ערך רב לא רק עבור עצמו, אלא עבור אנשים אחרים המתמודדים עם קשיים נפשיים ולחברה כולה. שימוש בידע מניסיון מספק תקווה, מודל להחלמה, ומציע דרכי התמודדות שונות לאנשים ולסביבה התומכת שלהם.

 


.
Alternate Text
במקום תרופות: התרגילים שיחזקו את הקשב והריכוז/ דליה מנטבר
כשהילדים מגיעים למערכת החינוך ומאובחנים כבעלי הפרעת קשב וריכוז, הפתרון האולטימטיבי שהמערכת מציעה היום הוא פתרון תרופתי- ריטלין וקרובי משפחתו. לרוב, ילדים שהוריהם מסרבים לתת להם, ובצדק, תרופות, נתקלים בבעיה מול המורים שלרוב בוחרים בהרחקת הילד לעיתים תכופות מהכיתה, תיוגו כילד בעייתי, ולפעמים ניסיונות להעביר אותו לחינוך המיוחד, גם כשאין הצדקה שיהיה שם.
לכן, אני ממליצה לעבוד עם ילדים החל מגיל 6 על פעילות ותנועתיות מאורגנת, במטרה לחזק יכולות קשב וריכוז ובעיקר, בטחון עצמי ויכולת התמודדות.Alternate Text

Alternate Text

מוריה STORE מציגה: 
הפטנט הטכנולוגי המהפכני של BETTER AIR
 
מטהר האוויר הפרוביוטי הראשון בעולם 
רובנו לא יודעים עד כמה עלול להיות מסוכן האוויר הביתי והמשרדי שאנו נושמים. למעשה, מערכות מיזוג אוויר עלולות להפוך למפגע בריאותי משמעותי. במשרדים בעלי מערכות מיזוג מרכזית שלא נוקתה בקפידה, מבלי להרגיש אנחנו תחת מתקפת פתוגניים (חיידקים ועובשים מזהמים) כל יום במשך 8  עד 12 שעות ברצף. לכן אנחנו הרבה יותר עייפים בעבודה, מאשר בסביבה הפתוחה.

400

Alternate Text

facebook       youtube    linkedin       instagram   
Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני