לא מזמן שמעתי פודקאסט שדיבר על טיפוח הערכה עצמית אצל ילדים, והסבירו בו שהפידבקים החיוביים שהילד מקבל צריכים להיות על המאמץ והניסיון ולא על התוצאה, כי בסופו של דבר בחיים אנחנו נכשלים לא מעט וצריכים להיות חסינים מספיק כדי לקום ולנסות שוב, בלי לשקוע ביאוש ודיכאון.

מצד שני, אין תחליף לגאווה שמייצרת איזה פרימיירה טובה בלב של כל מי שהיה מעורב בתהליך המורכב של הפקה, השקה של מוצר חדש, שידור של הסרט שלנו בטלויזיה או העלאת מחזה שהיינו שותפים ליצירה שלו. 
אז איך מצליחים לשמור על ההערכה העצמית שלנו בתוך האפרוריות היומיומית? איך מוצאים את ה"פרימיירות" שלנו בתוך השגרה?

לא פעם רגעי השיא האלה קשורים דווקא לעולם החיצון ואיך שהוא תופש אותי - מבחינתי כל מייל תשובה מפרגן על הניוזלטר הוא רגע כזה; אנשים שמספרים לי שהם מצאו דרכנו עבודה; אפילו כשאני אומרת שאני מתעשיה ואנשים יודעים מה זה - זה רגע משמח ואני גובהת איזה סנטימטר.

אבל - לפחות באופן אישי אני מנסה לארגן לעצמי Peak Moments קטנים שתלויים רק בי. לעשות משהו כיפי, לזייף בקריוקי, להצליח לרוץ, או כל דבר שההישג שלו תלוי רק בי. ומה שחשוב פה זה לא לשכוח לפרגן לעצמנו - כי אנחנו ראויים לזה - לחשוב על מה שיש לנו ומה שהצלחנו לעשות, ופחות להדגיש את הדברים שלא הלכו לנו.
יאללה -
שיהיה קיץ כיפי
גלי

ומה עוד?

⦿

גליקסון מזמינים לסדנת פוקוס פולינג וניהול מחלקת מצלמה. מחרתיים (שישי) וחינם. פרטים פה   

⦿

מפיקים, עורכים ובמאים מוזמנים להגיע לפגישת היכרות באולפני הסאונד של איתן קריאף לפרטים

מה שווה לדעת?

   

Alternate Text
400

Alternate Text
* כלי אדיר שגוזר את הרקע מכל תמונה בלחיצת כפתור... היסטרי! סוף סוף 
* אם בא לכם להפוך ליוצרי נוף משוגע לגמרי, אנווידיה פתחו את ה GAN שלהם לקהל הרחב וזה ואו  ,
* איך המקצוע שלנו משנה אותנו? כותבת UX משתפת בייחוד של המקצוע ואיך שינה את החוויה האישית שלה  
* נאסא התותחים האלה פתחו את כל ספריית התמונות שלהם לשימוש חופשי ללא זכויות. בואו לחלל 
* ואי להיות נזיר יפני שמתמזג עם הטבע... מתאים. דוקו מגניב
* סתם סרטון מגניב כזה של גרפיטי ריאליסטי פהאם אתם אוהבים את הניוזלטר, את תעשיה או את שניהם, הייתי שמחה שתשתפו את המייל הזה עם חברים שאולי לא מכירים או לא מנויים אליו. אחרי עשור של ניוזלטר עלה בראשי הרעיון החדשני לשים לינק להצטרפות אליו... לחלופין, אם מישהו מחפש עבודה או עובדים, הפנו אלינו. אנחנו פה. אגב, אפשר לגייס עובדים מקהילתנו גם באמצעות הצ'אטבוט שלנו, פתרון מעולה.לא רואים טוב את המייל? לחצו לצפייה בדפדפן


קיבלת את המייל משום שהצטרפת לרשימת מקבלי המגזין של תעשיה.קום בע"מ בהרשמתכם לאתר. ניתן להסיר את עצמך מהרשימה בכל עת על ידי לחיצה על כפתור "הסר" או פניה אלינו במייל חוזר. תעשיה.קום רשומה ברשם מאגרי המידע לדיוור ישיר במשרד המשפטים תחת מספר מאגר 700061130. 
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני