שתף  
Alternate Text
Alternate Text

אני שמחה להציג בפניכם את המגזין החדש של אנג'יס, בו נשתף אתכם במהפכת האנרגיה החכמה, בחדשות וחידושים מתחום האנרגיה הירוקה, בפרויקטים ושיתופי פעולה חדשים של חברת אנג'יס, ובכתבות שהופיעו עלינו בתקשורת.
אתם מוזמנים לבקר באתר ובדף הפייסבוק שלנו
כדי שנמשיך לשמור על קשר.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא
הדס מרזל,
מנכ"ל אנג'יס

Alternate Text
אנג'יס מציגה - מהפכת האנרגיה החכמה:
מהיום, הכוח עובר אלינו – הצרכנים

פעם, כשהמונופולים שלטו ללא עוררין, חיינו היו יותר "פשוטים". היום, בדיוק כפי שאנחנו צריכים להחליט מאיפה לקנות עגבניות ומלפפונים - מהמכולת השכונתית, מהסופרמרקט או מגידול בגינה הפרטית, קורה אותו הדבר בחשמל. היום, אנחנו עדיין יכולים להתחבר לחברת החשמל של ישראל (ולשלם הרבה יותר) אבל יש לנו עוד אפשרויות – הרבה אפשרויות. אנחנו יכולים לגוון את מקורות החשמל שלנו, או בשפה המקצועית, את מקורות הגנרציה שלנו.


Alternate Text

תחנת הכח הפרטית דליה רכשה מאנג'יס
מערכת חדשנית לניטור ואבחון שנאים

המערכת לניטור רציף של מצב השנאי – DOBLEPRIME, המשווקת בלעדית בישראל ע"י חברת האנרגיה אנג'יס, נמכרה לתחנת הכח הפרטית דליה, בבעלות משקי הקיבוצים. המערכת החדשנית מנטרת את מצב שמן השנאי, זליגת זרם ממבודדי השנאי, והתפרקויות חלקיות מסביבת השנאי ומראשי הכבלים המחוברים אליו. מערכת הניטור DOBLEPRIME משודרגת ב"מח על" האוסף את הנתונים, מעבד אותם ונותן דיאגנוזה למצב השנאי, וכך יכול הלקוח לדעת בכל רגע נתון אם מצבו תקין ולוודא שלא מתפתחת בעיה נוספת. בנוסף, אנג'יס כללה במערכת מענה להגנת הסייבר של הלקוח, המאפשר משלוח נתונים מאובטח לחדר הבקרה של הלקוח בישראל ולמומחי החברה בבוסטון. או בקיצור, משאירים את השנאי לאנג'יס ! כי אנג'יס היא הספק מספר 1 בהבנת חיי שנאי, בתחזוקה חזויה של שנאים, בבדיקות חשמליות, בדיקות שמן, ובמכירת שנאיים מהיצרנים המובילים בעולם.
Alternate Text

Alternate Text
שמחתי להתארח ב'תכנית הכלכלית' בגלי צה"ל כדי לספר על מהפכת האנרגיה החכמה.
רוצים לשלם פחות על חשמל? מהיום כל אחד מאתנו יכול להפוך מצרכן ליצרן
ולייצר חשמל בעצמו. כנסו לראיון ותלמדו איך....
https://bit.ly/2WFlHHd

Alternate Text
Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני