שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
חברות וחברים יקרים,
כידוע, אנו מתמחים מזה עשרות שנים בייצוג אמנים. לשמחתנו, בתקופה האחרונה זכינו לסייע למספר אמנים בולטים וייחודיים, המעלים תערוכות ומופעים איכותיים ומרתקים. אז היום בין שאר הכתבות והמאמרים, נזמין אתכם לטעימה מחוויה תרבותית עשירה. אתם מוזמנים גם להיכנס לאתר 'לוטן תדמיות' החדש שעלה לאחרונה לאוויר, כדי שנמשיך להיות קרובים. וכמובן להירשם להרצאתה של יעל לוטן (ללא עלות), שתעשה לכם סדר בשיווק ובקידום העסק שלכם
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.
Alternate Text
לא עוצרת ברמזור / יובל וין
אחרי שמצאה עצמה שבויה בתוך משולש אהבה סוער והיא בת 17 בלבד, החליטה יובל וין (דניאל איצ'קוביץ מ'רמזור') לכתוב עליו מחזה, שגם ביימה והלחינה, במסגרת לימודיה במגמת תיאטרון ב'תלמה ילין', אותם סיימה בהצטיינות. ההצגה 'ילדה' בוחנת את המושג 'אהבה' בעולם בו לכל אחת מהדמויות אין דבר, מלבד הדמויות האחרות. דמותה של ילדה נקרעת בין שתי מערכות יחסים שונות, כשכל אחת מהן מצליחה לתת מענה על מה שהשנייה אינה מצליחה. ילדה, כשמה כן היא, מנסה ליהנות משני העולמות, אך משולש האהבה אליו היא נקלעת תובע ממנה להתבגר. כמו במשחק ילדים, הגבולות בעולמה של ילדה מטשטשים עד שכבר קשה לדעת מה מתרחש באמת ומה מתרחש בדמיון… צילום: טל שחר

פניה של האנושות / שוקי קוק
תערוכת 'פניה של האנושות' היא תוצר של מפגש כמעט בלתי אפשרי בין שוקי קוק, אמן יוצר בעל סטודיו ואוצר התערוכה, לבין מתי כהן, אמן רחוב היוצר למחייתו שלל דמויות מרתקות, 'פרימיטיביות' ומסתוריות המתכתבות עם אמנות אפריקאית ואינדיאנית.
המסע אליו יצאו השניים, מתח עד הקצה את המרווח בין אוצר ויוצר, והוביל לתערוכה העוסקת במהות האנושית, ומציגה מצבים, אנשים, הבעות, מצוקות ואושר, משיירי עץ המגולפים בכישרון ובגסות, החוברים יחד כמטאפורות לחיינו אנו.
התערוכה מופקת ומוצגת על ידי 'סטודיו שוקי קוק' ללא מטרות רווח, כאשר כל רווחי התערוכה יועברו לאמן הרחוב מתי כהן.
צילום: בועז פסטרנק


מוזיאון מגדל דוד מציג - איך מחדשים מצודה בת 3,000 שנה / מוזיאון מגדל דוד
איך מחדשים מצודה בת יותר מ-3,000 שנה? כיצד ניגשים לאצור מחדש את תצוגות הקבע? איך מחדשים את אחד האתרים הארכיאולוגיים החשובים במדינה תוך שמירה על זהותו? מפגשים עם אילת ליבר, מנכ"לית ואוצרת ראשית מוזיאון מגדל דוד, ועם אדריכל יותם כהן-שגיא ממשרד קימל אשכולות, אדריכלי פרויקט השדרוג, שבהם יוצג הפרויקט הגדול בתולדותיו של מוזיאון מגדל דוד – שדרוג פני המוזיאון וחידוש תצוגת הקבע – שיֵצא לדרך בשנת 2019 וצפוי להימשך כשנתיים.
הדמיה: קימל אשכולות


   
Alternate Text



על תבונת הילדים ושכרון השיפוט של המבוגרים / סופרת מיכל סנונית

הקוראים הטובים ביותר שפגשתי בחיי הם ילדים. קוראים בתום של ילד והולכים בעקבות לבם. אם ספר אינו מוצא חן בעיניהם, הם מעיפים אותו מעליהם בלא רחמים ולא שופטים אותו לפי מוסכמות והמלצות המבוגרים. הילד אינו מביא לקריאה את גילו, הוא מביא את עולמו, תבונתו ואישיותו. לא אחת פגשתי ילדים שידעו להסביר לי דברים על ספרַי ועל ספרי אחרים, טוב יותר משהצלחתי אני להסביר לעצמי.


תיאטרון דימונה גאה להציג: "לקבלת השונה והאחר הממסד יעבור לדום!" - ההצגה מתקיימת ב'צוותא'
מעטים המופעים המעמידים בפנינו מראה כה ישירה ומטלטלת על ההיסטוריה של האתוס הציוני, כפי שעושה 'סבטלנה'. כתבת תרבות צעירה (נצנת זננך מקונן) עולה מרוסיה, הפורסת את סיפורה האישי על רקע האירועים המכוננים בהיסטוריה של מדינת ישראל. בעוד היא שואפת בכל מעודה להשתייך לחברה הישראלית, היא כובשת לה מקום כאשת תרבות מובילה בעיר הפריפריה דימונה, ומזמינה אליה את התושבים לערב תרבות יחיד מסוגו, כזה שרק היא יכלה לחלום עליו, ומכאן הכול מתחיל להסתבך.... או כפי שכתב שי בר יעקב ב-'7 לילות': "אחת היצירות היותר מקוריות ומגרות שנראו בתיאטרון שלנו לאחרונה"(...) "מאז המופעים של סמדר יערון במרכז לתיאטרון עכו לפני כ-20 שנה, לא ראיתי שחקנית עם נוכחות פרפורמטיבית כה חזקה כמו זננך-מקונן".


Alternate Text

Alternate Text
טרנדים – מבוך ללא מוצא / כתבת נעה ארבר
Alternate Text
לקט ענק של דגמי אופנת חורף 2018-19 חולפים לפני על מסך המחשב, פריטי לבוש מעשיים ודמיוניים שמעוררים תהיות ובמיוחד שאלות. האמנם אלו הדגמים אותם נלבש החורף, אם בכלל? האמנם הוגי רעיונות האופנה הקוטביים חולמים אך לא בהכרח חומלים על האנשים להם מיועדים עיצוביהם? והאמנם האוספים והסיפורים היצירתים אמורים, ולפני הכל, להרשים ולהפתיע ורק לאחר מכן לתת תשובות הוגנות ורלוונטיות? ואכן, בזה אחר זה חולפים אוספי המעצבים המוצגים בבירות האופנה, סולידיים, אלגנטיים ואסתטיים אך גם נועזים ומורכבים. מה שבולט בעונות האחרונה הוא הסטיילינג, שאפקיו הולכים ומתפרשים על מחוזות בלתי צפויים. מה חדש ומה ישן, מה נכון ומה שגוי במצעד הארוך של דגמים יצירתיים ומהפכניים, אך גם שפויים ונגישים, שמוצגים באירועי האופנה ברחבי הגלובוס?
ברברי, צילום יורגן טלר


נפלאות הפילאטיס להתמודדות עם סרטן השד / דליה מנטבר

בימים אלה מתקיים חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד, המחלה השכיחה ביותר בקרב נשים. כוהנת הפילאטיס דליה מנטבר, מעבירה מזה שנים בהתנדבות שיעור שבועי עבור נשים החולות בסרטן השד, בשיתוף המחלקה לקידום הבריאות בבית החולים אסותא. צילום: BCAM
  




המסת שומן בשיטת הזרקה תת עורית - הפתרון לסנטר כפול ולעודפי שומן בפנים / הלגה רקנטי
הכירו את שיטת ההזרקה התת עורית, המותחת את הפנים וממיסה את השומנים בו זמנית. הטיפולים מבוססים על סדרת שלושת הפעולות המשלימות זו את זו, עד להשגת המראה המבוקש: המסה, מיצוק וקיבוע. בשלב הראשון, ממיסים את השומנים (לא מקפיאים!) בעזרת הזרקת החומרים הממיסים, לאחר מכן ממצקים את העור, ולבסוף מקבעים על ידי מתיחה באמצעות החדרת חומרים נוספים. שיטה פורצת דרך המבוססת על חומרים ממקור טבעי, הנרקחים בבתי מרקחת עפ"י מרשם רופא, מתבססים על נוסחה מדעית, ומובילים לתוצאות מרתקות, המדהימות את המטופלים והרופאים כאחד.

Alternate Text

Alternate Text


מי מפחד מקליניקות? / ורשווסקי אדריכלות ועיצוב
מסתבר שכמעט כולנו... מחקרים רבים מצביעים על כך, שחוויית הביקור בקליניקות (בעיקר של רופאי שיניים, פלסטיקאים, אורולוגים וגניקולוגים) היא אחת החוויות הטראומטיות ביותר, כאשר לאווירה השורה בחלל הקליניקה השפעה גדולה על אופן הטיפול, ועל יכולתו של המטופל להתמסר אליו. לאחרונה מוביל משרד 'ורשווסקי אדריכלות ועיצוב פנים' מהפכה בתכנון ועיצוב קליניקות, או במילים אחרות - לא עוד קליניקה לבנה וסטריליות המשדרת למטופל קרות וריחוק, אלא קליניקה מרגיעה ושלווה ההופכת למקום המפלט של המטופל, ומאפשרת לו להתחבר באופן נפשי וחווייתי לתהליך הטיפול.
  

Alternate Text

Alternate Text
יחסי ציבור – עושים סדר בבלבול / יעל לוטן, בעלים ויו"ר לוטן תדמיות
אנחנו מזמינים אתכם להגיע להרצאה האחרונה לשנה האזרחית בנושא של שיווק ויחסי ציבור.
הרצאה שמועברת ע"י גב' יעל לוטן, בעלים של 'לוטן תדמיות'.
אם גם אתם מוצפים מריבוי ערוצי השיווק וההצפה התקשורתית ולא יודעים איך להגיע אל הלקוחות שלכם, ההרצאה הזאת היא בדיוק בשבילכם. והיא ללא עלות. אך מותנית בהרשמה מראש.


Alternate Text
facebook       youtube    linkedin       instagram   
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני