שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
400

חברות וחברים יקרים,
זהו המגזין שפותח את החזרה לשגרה לאחר תקופת החגים. היום במגזין נציג עבורכם שני מדריכים; נהלי אריזה נכונה ובטוחה לחבילות ומשטחים, והעמסה נכונה עבור משאיות ורכבים מסחריים. בנוסף, אנו ממשיכים להביא עבורכם 'עדויות מהשטח' מפי לקוחותינו על העבודה שלנו . אתם מוזמנים להיכנס אל האתר  ועמוד הפייסבוק שלנו כדי שנוכל לשמור על קשר.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.
משה קלרמן וחגי שטיינברג – מנכ"לים משותפים.


החבילה הועברה בהצלחה ובבטחה!
חשוב לנו שהמשלוח יגיע בזמן ושהשירות יהיה מקצועי ואיכותי.  אך כדי שנצליח לעמוד במשימה – נדרשים מספר הוראות לאריזת המשלוח בדרכו אל הלקוח. שכן, חבילה שהועברה והגיעה ליעדה בזמן, אך עם פגמים ונזקים, תפגע בשירות ובאמינות, בה אנו מאמינים לאורך כל הדרך. על מנת לעשות לכם סדר, הכנו עבורכם מדריך קצר בו נסביר כיצד לארוז בצורה נכונה, כדי שהחבילה תגיע ליעדה באופן תקין, מהיר וללא עיכובים מיותרים.היום אנו מציגים בפניכם את שלומי, מנהל הרכש והמחסן האחראי על כל הציוד בחברת 'מ.ס אור לוחות חשמל': "אנחנו עובדים יחד עם 'הובלות עם שחר' המון שנים. אני בחברה 6 שנים ומהיום הראשון אני עובד איתם. בעבר היה לנו נהג קבוע שעזב ובמקומו הגיע אלינו נהג אחר בשם פיראס, שמספק עבורנו את כל מה שאנחנו צריכים. השירות מעולה, בלי תקלות. נהג מסור, מקצועי, אדיב, בחור רציני. בכל בעיה שיש הוא משוחח איתי. מדובר על רמת שירות ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לדעתי למצוא. נהג משכמו ומעלה, מקצועי, תותח ורציני. עומד תמיד בזמנים. הוא מגיע אלינו למחסנים כמעט בכל יום. הכל עובד אצלו כמו שעון, הוא אפילו בודק חתימות ולא מוותר על כלום, דייקן על הפרטים הקטנים ביותר. כשהוא מגיע אלינו זה קורה תמיד בסביבות השעה שמונה בבוקר. זהו הפלוס הגדול ביותר של 'הובלות עם שחר', הם מגיעים בכל בוקר מוקדם בשעה מצוינת לתחילת יום עבודה. כיף גדול לעבוד עם חברת 'הובלות עם שחר'.

Alternate Text

400

העמסה בטוחה למשאיות ולרכבים מסחריים
בכבישי הארץ נעים מדי יום רכבי משא רבים המובילים מטענים בגדלים ובמשקלים שונים. העמסת מטען על רכב היא אתגר יומיומי - עבור נהג רכב מסחרי ומשאית ועבור מי שאחראי על ההעמסה. אנו מציגים בפניכם מדריך קצר אשר ממסד את תורת ההעמסה, הפריקה ואבטחת המטענים המובלים במשאיות וברכבים מסחריים. המדריך נועד כדי לשרת נהגים מקצועיים, קציני בטיחות בתעבורה, מלגזנים, מנופאים, וכל מי שעוסק בהעמסה ופריקה של משאיות ורכבים מסחריים.


מובילים בנשמה?
הדרך בשבילכם לא ארוכה ומפותלת?
מרגישים שהמחסן הביתי הוא הבית השני עבורכם?
אנחנו כאן בשבילכם!
הובלות עם שחר מגייסת עובדים חדשים,
למגוון תפקידים:
מחסנאים, נציגי שירות ונהגים.
לפרטים נוספים:
050-4019993


400

הר עצמון 14, רמלה | שירות לקוחות ארצי: 9525555 - 08 | פקס: 08-9525575 | נייד: 050-4044480
(ניתן לשלוח הודעות Whatsupp לטלפון הנייד)
400
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני