שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
400 400

חברות וחברים יקרים,

לאחר הפוגה קצרה לצורך שיפור ו-"שיפוץ", אנו שמחים לבשר לכם על חזרתו של המגזין הכי מוביל בתחום ההובלות והשינוע הלוגיסטי. אנו נציג בפניכם סיפורים נהדרים מפי לקוחות ממליצים, נשתף אתכם בחדשות וחידושים מעולם ההובלות והטכנולוגיות החדשות בתחום, נסקור את הפעילויות החברתיות שאנו מקיימים למען הקהילה, נציג פרסומים שנכתבו עלינו בתקשורת ועוד. אתם מוזמנים להציץ בעמוד הפייסבוק, באתר האינטרנט ובדף האינסטגרם שלנו כדי שנוכל לשמור על קשר.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.
משה קלרמן וחגי שטיינברג – מנכ"לים משותפים


Alternate Text

400

יצאנו לשטח כדי לשמוע מה אתם, הלקוחות שלנו, חושבים על העבודה שלנו. 
הפעם הגענו אל נדב, עובד במוסך הרכבים של חברת י.מ. האתגר – סוכנות מורשית לטויוטה בבאר שבע, כדי לשמוע מה יש לו להגיד:
"מדי יום מגיע אלינו מאור, נהג מטעם חברת 'הובלות עם שחר' ומעביר לנו חלקי חילוף וחומרים נוספים לרכבים, ששולחים אלינו הספקים איתם אנו עובדים. 
כל הובלה שעשינו עד היום הגיעה תמיד בזמן, ללא איחורים וללא חלקים חסרים או שבורים. השירות פשוט מעולה. שביעות רצוני מהשירות גבוהה: היחס חם, לכל שאלה או בעיה אנו תמיד מקבלים תשובות ופתרונות מהירים וישנה אוזן קשבת לכל דבר ועניין. זו חברה שיודעת את העבודה ומגלה אכפתיות לאורך כל הדרך. מאור הנהג הוא קודם כל אדם טוב ואחר כך כמובן מסור, מקצועי ואכפתי, שתמיד יבוא לעזרה ויעניק פתרון לכל שאלה, גם אם היא חורגת ממסגרת תפקידו. כיף גדול לקבל שירות חם ואדיב כזה ואני מקווה שנמשיך יחד לעוד שנים רבות של שיתוף פעולה בינינו".

400

לרגל תחילת חודש הרמדאן, אנו מבקשים לברך
את קהל לקוחותינו בברכת "רמדאן כרים".
אנו מקווים כי קדושת החג תביא עמה שלום,
אחווה, רעות ושמחה.

Alternate Text


'הובלות עם שחר' - זמינים בשבילך בכל עת
הזמן הוא משאב יקר! אם נדע לייעל אותו בצורה נכונה, העבודה תתבצע מהר יותר והלקוח יהיה תמיד מרוצה. אנו בחברת 'הובלות עם שחר' מודעים היטב לבעיה שנוצרת בזמן שאתם מחכים למוצר שמתעכב, עליו שילמתם ממיטב כספכם. לכן, חשבנו כיצד ניתן לחסוך מזמנכם היקר ומצאנו מספר דרכים מגוונות שיעזרו לנו לשם כך.
400


Alternate Text

מבצע "מתן בסתר"

בחג הפסח האחרון כולנו אכלנו את ארוחות החג סביב השולחן עם משפחותינו, טיילנו ובילינו. אך לא לכולם ניתנה הזכות לכך. בישראל חיות 200 אלף משפחות במצוקה, שגם אחרי קריאת ההגדה, לא יוכלו לשבת ולאכול כמו שצריך. לכן התגייסנו, העובדים וצוות ההנהלה, לתרום למען נזקקים בעילום שם ויצאנו למבצע התרמה מיוחד, אותו כינינו 'מתן בסתר'. כל אחד מאתנו תרם מכספו, נעשתה קנייה מיוחדת של מוצרי מזון בסיסיים ובמשך חודש עמלנו וסידרנו את המוצרים בקרטונים עם ברכה אישית לכל משפחה. הכול כדי לעזור, לפחות לחלק קטן ממי שאין לו.

Alternate Text

400

במוסף דה מרקר של עיתון ה-'ארץ', בדקו את השירות שלנו והתלהבו. מהטכנולוגיה הייחודית שפיתחנו, מהשקיפות המלאה שאנו מעניקים ללקוחותינו ומהדרך בה אלפי מטעני הובלה מועברים מדי יום באופן מופתי, מסודר ומאורגן. הם סיכמו זאת במשפט אחד: "כל אלה הופכים את 'הובלות עם שחר', לאחת החברות המובילות והצומחות ביותר בישראל בענף השינוע והלוגיסטיקה".

400

הר עצמון 14, רמלה | שירות לקוחות ארצי: 9525555 - 08 | פקס: 08-9525575 |
EMAIL: shanik@imshahar.com | וואצספ: 050-4044480 | אתר:  imshahar.com 
facebook             plus.google      
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני