שתף    שלח לחבר  

Alternate Text
גוטמרק פתרונות מתקדמים לתעשיה

ניקוי,ייבוש,קירור,שינוע,הגברה ושאיבה באמצעות אוויר דחוס
  EXAIR  U.S.A

יונק ונטורי  EXAIR


הליין ואק של Exair הנו יונק וונטורי המופעל ע"י אוויר דחוס, מתחבר לצינור רגיל ונהפך למשנע חזק של חומרים, חלקיקים, שאריות וכד'.המבנה הקומפקטי מציע מגוון רחב של מידות לשם קבלת מקסימום תפוקה. קיימים יונקים במגוון חומרי מבנה כולל נירוסטה 316, 303, אלומיניום ופלסטיק. יחידת השינוע Line Vac, אידאלית להעברת נפח גדול של חומרים למרחק גדול. כמות קטנה של אוויר דחוס מוכנסת לחריר קטן המייצר ואקום בצד אחד, וזרימה גדולה בצד השני, והכל בזמן תגובה מינימלי. זרימת החומר נשלטת בקלות ע"י וסת לחץ. קיימת כאופציה גם זווית חיבור להרכבה פשוטה. אין כאן חלקים נעים, או חיבור חשמלי, כך שמושגת פעולה אמינה מאד, לאורך זמן רב וכמעט ללא כל צורך בפעולות אחזקה שוטפות. 
קרא עוד

צפה בוידאו


מגברי אוויר


מגברי אוויר של EXAIR הם בעלי יחס ההגברה הגבוה ביותר ויעילים מאוד בהשוואה לדגמים אחרים.
מגבר האוויר הנו פתרון מעולה לקירור באמצעות נישוף כמויות גדולות של אוויר במינימום צריכת אנרגיה וללא צורך בחשמל או מאווררים שדורשים אחזקה ומייצרים רעידות.
עיצוב המוגן בפטנט* משתמש בלוחית (שימס) על מנת לשמור על מיקום קריטי של החלקים הפנימיים ברכיב. כתוצאה, כמות מדויקת של אוויר דחוס משוחררת אל מרכז מגבר האוויר ויחד עם אוויר מהסביבה שנמשך אל תוך המגבר, נוצרת ספיקת אוויר גבוהה - עד פי 25 ביחס לאוויר הדחוס המוזן אל היחידה.


יחידות קירור מבוססות וורטקס-  EXAIR


מאפשר לקבל אוויר קר מאוד - עד   46 -    צלסיוס .
יתרונות: אין חלקים נעים,אין חשמל או כימיקליים, קטן מימדים, וקל במשקל, זול, לא דורש אחזקה. מספק מיידית את האוויר הקר, עמיד - בנוי מנירוסטה, ניתן לווסת את הטמפרטורה.


קרא עוד


דיזות נישוףפיות נישוף בטיחותיות- מספקות זרם אוויר מרוכז ומהיר מאוד, תוך כדי צריכת אוויר נמוכה ושקט!קיימים סוגים רבים, ביניהם פיות נישוף "סופר" שמספקות דחף גבוה וזרם אוויר מרוכז ובמהירות גבוה!!! כל זאת בתצרוכת אוויר נמוכה וברעש מאוד נמוך!האוויר הדחוס נפלט דרך חורים הממוקמים בשקעים ובחריצים לאורך ההיקף, כך שאי אפשר לחסום אותם (חשוב מאוד לבטיחות!). ישנם מודלים מאלומיניום מצופה אבץ המתאימים ליישומים כלליים, וישנם כאלה מנירוסטה ליישומים "קשים" יותר. בנוסף קיים מודל חדש ( 1100 – PEEK) מחומר תרמו פלסטי בעל עמידות מצוינת לכימיקלים ולטמפרטורות גבוהות (160°C). יעילות, ביצועים, שקט ובטיחות!!! .

צפה בוידאו


קרא עוד>>

דיזות ריסוס נוזלים


דיזות ציפוי:


דיזות / פיות לריסוס נוזלים, ציפוי, צבע, ערפל, שטיפה, קירור.
חברת EXAIR (ארה"ב) מייצרת מבחר דיזות לריסוס והתזת נוזלים בשילוב עם אוויר דחוס.
וויסות כמות הנוזלים, שטח הפיזור וגודל הטיפות מתבצע באמצעות שינוי השסתום או לחץ הכניסה של האוויר ו/או הנוזל. טווח ספיקה: 5 – 120 ליטר / שעה יישומים: שטיפה, הנחתת אבק, יצירת לחות, ערפל, צינון, סימון, טיפול בחומרים ועוד'.
קיימים שלושה סוגים עיקריים של פיות ריסוס:
Internal Mix- ליצירת רסס עדין
Extarnal Mix - לספיקות גבוהות
Siphon Fed - לא נדרשת הזנת נוזל בלחץ.


קרא עוד>>

חדש! דיזות ריסוס עם מנגנון למניעת טפטוף:

מוצר חדש של חברת  EXAIR  דיזת ריסוס עם מנגנון למניעת טפטוף. המנגנון סוגר את זרימת הנוזל ברגע שזרימת האוויר נפסקת.
כל הדגמים מגיעים במבנה נירוסטה ומתאימים לסביבות עבודה קורזיביות.
דיזות ריסוס עם מנגנון למניעת טפטוף מגיעות בשלושת הדגמים הרגילים - Internal Mix, Extarnal Mix, ודיזות שאינן דורשות הזנת הנוזל בלחץ (Siphon Fed).קרא עוד>>


סכיני אוויר וטבעות אוויר

סכיני אוויר - Air Knives
סכין האוויר מציעה דרך יעילה לייבש, לנקות או לקרר חלקים, יריעות או מסועים הסכין מייצרת מסך אחיד של זרימת אוויר לינארית לכל האורך ועם כוח נמרץ. הסכין אוויר שקט יחסית אפילו בלחצים גבוהים של 5.5. אטמ', רעש הפעולה הוא נמוך (69dBA) לרוב היישומים. עקרון הפעולה מתבסס על אפקט הקואנדה לשם "משיכת" נפח גדול של אוויר מהסביבה לשם יצירת "מסך" / "סכין" שמייצר זרם חזק ומהיר של אוויר. מתקבל יחס הגברה של עוצמת האוויר בסכין של 40:1 ביחס לאוויר המוכנס!  סכין האוויר "סופר" עומדת בתקניOSHAללחץ בקצוות ולדרישות מהרעשים המותרים, כך שמתקבל מוצר בטוח לתפעול.

קרא עוד>>
טבעות "ניגוב" ע"י אוויר - Air Wipes
טבעת אוויר, שנותנת 360° של זרם אוויר, היא הדרך היעילה והכלכלית ליבש, לנקות ולקרר את מה שעובר דרכה.
טבעת האוויר הסטנדרטית של Exair מספקת 360° של זרם אוויר אחיד, כך שהיא אידאלית ליישומים של נישוף, ייבוש, ניקוי וקירור של צינורות, כבלים חוטים וכדומה. המבנה המיוחד (הנפתח באמצע!) מאפשר עבודה נוחה מאוד עם המוצר, ועיטוף פשוט של פני המוצר, כך שלא צריך לבצע הברגות, קידוחים וכד'. קרא עוד>>


שואבי חביות לשבבים ולנוזלים

שואבי חביות לנוזלים
שאיבה וריקון החבית במהירות (דקה וחצי) ע"י הזזת ידית בלבד.
 שואב חביות דו כיווני, המופעל ע"י אוויר דחוס בלבד. הוואקום הגבוה הנוצר ממלא את החבית בפחות משתי דקות. עם סיבוב פשוט של ידית אותה משאבת נירוסטה מרוקנת במהירות את החבית. 
שואב החביות המופעל ע"י אוויר דחוס, מתאים יותר לתעשייה בהשוואה לשואבים חשמליים.
בשואבים חשמליים המנועים נשחקים והמערכות נסתמות.
שואב החביות הדו-כיווני לא כולל חלקים חשמליים ואין בו חלקים נעים. בנוסף, קיים שסתום ביטחון המונע גלישה או מילוי עודף.    

קרא עוד>>

     צפה בוידאו 
 שואב ומפריד שבבים מנוזלים

לוכד השבבים שואב את הנוזל יחד עם המוצקים שבתוכו. המוצקים נאגרים בשק סינון והנוזל הנקי ללא המוצקים מושב אל המכונה לשימוש חוזר. 
ה- Chip Trapper של חברת Exair עושה שימוש במשאבה דו כיוונית איתה ניתן למלא או לרוקן חבית סטנדרטית בפחות משתי דקות. קלות התפעול של הציוד ומהירות השאיבה והריקון מבטיחים מיכל ונוזלי קירור נקיים משבבים במינימום זמן עבודה ומונעים סתימות והשבתות מיותרות.
               קרא עוד>>

      צפה בוידאו

"אקדח" שואב Vac-u- Gun


האקדח שואב הוא פתרון פשוט ולא יקר, לשמירה על ניקיון המכונות וסביבת העבודה. האקדח שואב הוא למעשה מספר מכשירים יחדיו, גם שואב, גם נושף וגם מעביר חומרים. הוא קל במשקל ונוח לשימוש, והכל במכשיר עמיד מאד הפועל ללא חלקים נעים שיכולים להישחק. המזריק כמות קטנה של אוויר דחוס דרך חרירים מכוונים, כדי ליצור ואקום בצד אחד וזרימה חזקה בצד השני. היציאה מוגברת פי 12 מהאוויר הנכנס!  ניתן להזמין יחד עם מגוון אביזרי שאיבה, כולל שק סינון מיוחד לאיסוף הלכלוך.   
קרא עוד>>


לפרטים נוספים   לחצו כאן>

  שירות חלפים לכל החברות והמותגים של IMI Norgren
ניתן להשיג אצלנו בוכנות, שסתומים, פילטרים ווסתים ושאר מוצרים של החברות והמותגים הבאים:
Martonair, Lintra, Herion, Buschjost, Norgren, Watson Smith, Webber, Walter, Enots, Kloehn, FAS, KIP, Maxseal,

 03-5400286


נשלח באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני שלח מסר מבית קומסטאר שולח: גוטמרק בע"מ. כתובת השולח: הנביאים 55, רמת השרון. מיקוד: 47100.
אם דיוור זה חשוד בעינייך כספאם, אנא ידע אותנו .
הסר (unsubscribe) אותי מרשימת התפוצה

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני