שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 התעשייה 4 תל אביב

חברים וחברות יקרים,
מרגישים את חילופי העונות ומשב הרוח הקריר? אז אתם יותר ממוזמנים להתכרבל עם לפטופ מתחת לפוך החמים וליהנות ממגזין מפנק ומרתק שהכנו עבורכם ממגוון נושאים – אופנה, אמנות, לייף סטייל, מחול, צרכנות, אדריכלות, בריאות וספורט.
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.
הסרטון של יעל לוטן על יחסי ציבור בפחות מ- 2 דק' עוקב גם אחריכם? זה כי אנחנו 

#מפיצים_את_הבשורה

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
"הקוסם מוונציה" - FORTUNY, UN ESPANGNOL A VENICE  / נעה ארבר, כתבת אופנה
מזמן לא עוררה את סקרנותי דמות כמו מריאנו פורטוני אמן וממציא שזכה, שנים רבות לאחר מותו, שתערוכה רטרוספקטיבית תוקדש למורשתו במוזיאון PALAIS GALLERIA בפריז. לא אחת חשתי סקרנות בלתי מוסברת לשהות, ולו לזמן קצר, בזמן אחר ובמקום אחר, ללמוד ולהכיר תופעות ודמויות לא רגילות כמו דמותו המרתקת של פורטוני, אדם מיוחד ואמן ענק.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
תזמורת רובוטים בזירה הבינתחומית "פוג'ה" מיצג מוזיקלי  / האמן יניב שנצר
15-17/12/17. במסגרת אירועי "הזירה הבינתחומית" בימק"א, יועלה מופע מוזיקלי חזותי בעל שפה בימתית ייחודית, הכולל אנסמבל רובוטים, פסלים ובובות קינטיים, המנגנים על כלי נגינה מקוריים ומסורתיים שניבנו והותאמו לכל דמות, בהתאם לאופייה הפיזי והפיגורטיבי.


'מר-קו' נוחת בנתב"ג / האמן מאיר טרוסמן מסטודיו 16
אלפי היוצאים והנכנסים בשער 2 בטרמינל 3 בשדה התעופה לא יכולים להתעלם מפסלי 'מר קו' המקוריים ומעוררי ההשראה של האמן מאיר טרוסמן, שמעטרים את נמל התעופה, וזכו כבר למאות צילומים של צופים סקרנים
מוציאים את האמנות מהמוזיאון, ולכולם מותר לגעת...

שתיקה רועמת / להקת המחול 'קולבן דאנס'
'השתיקה', יצירתו החדשה של אמיר קולבן, כוריאוגרף להקת 'קולבן דאנס' היא מופע המחול, הכי אקטואלי שמועלה בימים אלה על הבמות בארץ. מה עומד מאחורי הבחירה שלנו לשתוק או להשתיק משהו בעצמנו או אצל האחר? יצירה עוצמתית וסוחפת הממזגת בין הפרטי, הפוליטי והקולקטיבי, ולא תשאיר אתכם אדישים 20-21/11 מרכז סוזן דלל, תל אביב. 
הטבה מיוחדת לקוראי מגזין לוטן

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

העור שלך זקוק לריענון? / HG ישראל

לא בכל שנה אנו מחליפים את מוצרי העור שלנו, וכך הזמן עושה את שלו והמוצרים היוקרתיים מתחילים להתלכלך ולהתיישן. חברת hg מביאה לישראל תכשיר ייחודי על בסיס מים, לטיפול בעור ובעור צבוע. החומר הפעיל נכנס עמוק לתוך נקבוביות הגימור של העור, מנקה אותן ביסודיות ומגן על העור בצורה מושלמת מפני לכלוך, כתמים וזיעה.

Alternate Text


חייבת לרדת תוך חודש במידה?
דליה מנטבר מציגה - שיטת 4על4 שכבשה את המדינה

הכירו את 4על4 - פילאטיס לתוצאות מהירות ע"פ דליה מנטבר - 4 פעמים בשבוע, 4 שבועות, 16 מפגשים, ומבטיחים שתרדו לפחות מידה בבגדים.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

אדריכלות בעידן של שינויים תכופים / 'סטיו אדריכלים'

האדריכלים יפתח יששכרוב ואיתי שמוטר שופכים אור על האתגרים העומדים בפני אדריכלים בעידן העכשווי ועל פתרונות מעניינים לתכנון מבנים. אנו נמצאים בעידן דינאמי המשנה את דמותו באופן תדיר ובתאוצה מתמדת. אנשים מחליפים מקצוע פעם או פעמיים בתקופת חייהם, משפחות מתפרקות ומשתנות, ודפוסי חיים חדשים מופיעים ונעלמים. מקומות – ערים, מרחבים כפריים וקהילות, משתנים לנגד עיננו. אנשים משנים את מקום מגוריהם בתדירות גבוהה יותר, וכבר קשה למצוא מקומות "אותנטיים" בהם הנוף והאוכלוסייה נשארים זהים לאורך שנים.

מוזמנים לבקר בדף הנחיתה החדש שלנו >>

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני