Alternate Text
גוטמרק פתרונות חכמים לתעשית המזון

מוצרים נבחרים לתעשיית המזון

פילטר אוטומטי של חברת MAHLE לשיפור תהליך היצור


פילטר אוטומטי בעל עיצוב מודולרי ומבחר גדול של רמות סינון. הפילטר הינו אוטומטי ובעל יכולת עבודה רציפה ללא צורך בעצירת התהליך. ניתן לסנן חומרים במגוון צמיגויות וטמפרטורות כגון דבש, שוקולד, טחינה, שמן, מים ועוד.
המבנה המיוחד של הפילטר מאפשר ניקוי מכני ללא הפסקת התהליך ומונע את האפשרות שהפילטר יסתם, כך שתהליך הסינון יעיל במיוחד. יעילות זו נשמרת גם בתנאי עבודה קשים של לחצים וטמפרטורות גבוהות.

ייבוש וניקוי באמצעות סכיני אוויר שקטים, בטיחותיים וחסכוניים


 סכיני האוויר של EXAIR מקטינים את צריכת האוויר הדחוס והרעש בהשוואה לאמצעי נישוף אחרים. מהירות גבוהה של זרימת האוויר ואחידות נישוף לכל אורך הסכין משיגים בצועים ויעילות גבוהים ביותר. עקרון הפעולה מתבסס על אפקט הקואנדה לשם "משיכת" נפח גדול של אוויר מהסביבה ומתקבל יחס הגברה עד 1:40 ביחס להזנת האוויר אל הסכין! 
סכיני האוויר מתאימים לתעשיית המזון וניתן להשיגם מנירוסטה 303 , 316


   עוד פתרונות מבית גוטמרק - המוצרים החמים בתעשיית המזון


שינוע וונטורי של גרגרים גרעינים וכ"ו

ה LINE-VAC של EXAIR מופעל ע"י אוויר דחוס, מתחבר לצינור רגיל ונהפך למשנע חזק של חלקיקים קטניות, גרגירים מלחים פלסטיק וכד'. ניתן להזמין את ה Line Vac במגוון מידות וחומרי מבנה כולל נירוסטה. הפתרון מתאים גם לשנוע חומרים למרחק גדול. ה Line Vac פועל ללא חלקים נעים ולכן הינו אמין מאד ופועל לאורך שנים כמעט ללא צורך באחזקה.

נטרול חשמל סטטי סילוק אבק ומזיקיםמערכת לניטרול חשמל סטטי ואיסוף אבק. ניטרול מזיקים מבית HAUG ציוד מדידה, פריקה וטעינה: פריקה ע"י מייננים במגוון צורות - מוטות, טבעות וכד', בעלי עוצמת פריקה גבוהה. ניקוי פני שטח עם / ללא מגע במוצר. אקדחי אוויר מיונן, מוטות בעוצמה גבוה
 

שסתומי תהליך מבית IMI Buschjost


שסתומי תהליך במגוון גדלים וסוגים המתאימים לצרכים השונים של תעשיית המזון - מתאימים לאוויר, קיטור, גפ"מ, שמן, מים ועוד. ניתן להשיג שסתומים לפי קצב ספיקה, עמידה בלחצים, פיקוד חשמלי או באמצעות לחץ אויר. עמידה במגוון תקנים למגוון תעשיות כולל אישורי ATEX ו SIL.
קיימים מגוון חומרי מבנה ואטמים כולל שסתומים מנירוסטה. 


בוכנה + שסתום מסדרת Clean Line


בוכנות IVAC  של IMI Norgren  הינן סדרה ייחודית של בוכנות אשר מכילות בתוכן הינע פנאומטי, שסתום פיקוד חיישנים ובקרת מהירות. התאמה לתעשיית המזון באמצעות קו עיצובי נקי במיוחד ועמידות גבוהה לנוזלים שונים. חבילה יעילה זאת חוסכת את הצורך לחווט בין המערכות השונות שמפעילות את הבוכנה ועל ידי כך מגבירה את יעילות זרימת האוויר לבוכנה ואמינות המערכת. בוכנת IVAC יכולה להפחית הוצאות תפעול וצריכת אנרגיה בשיעור של עד 50% בזכות היעילות הגבוהה. 

אלמנטים של MAHLE

עם עשרות שנות נסיון ביצור מערכות   סינון, חברת MAHLE מציעה מבחר     גדול של אלמנטים, כולל תחליפים           המתאימים לכל סוגי הספיקות ורמות     הסינון השונות. 

קיימים אלמנטים עם תקנים המתאימים לתעשיית המזון, כולל תקן FDA           האמריקאי.  


יחידות שירות במחירים מעולים!!!

חברת IMI Norgren מובילה בעולם בתחום יחידות השירות לאוויר דחוס כבר יותר מ 70 שנה. יחידות השירות של IMI Norgren מותקנות במגוון יישומים בתעשייה, בקווים ראשיים וביישומים שדורשים דיוק רב. מגוון רמות סינון זמינות  מ .0.1µm ועד 40µm עם ניקוז ידני או אוטומטי, חיבורים מ "1/8 עד "2, עם ספיקות גדולות מאד. יחידות השירות של Norgren מצטיינות באורך חיים רב, עמידות גבוהה ומיוצרות באיכות ובסטנדרטים  הגבוהים ביותר. 

שואב חביות פניאומטי לנוזלים

שואב חביות דו כיווני, המופעל ע"י אוויר דחוס בלבד. הוואקום הגבוה הנוצר ממלא את החבית בפחות משתי דקות. עם סיבוב פשוט של ידית אותה משאבה של נירוסטה מרוקנת במהירות את החבית. שואב החביות פועל ללא חשמל וללא חלקים נעים ולכן הוא אמין מאוד. בנוסף קיים שסתום ביטחון המונע גלישה או מילוי עודף.

פיתרון נקודתי - סינון אבק וניקוי אוויר

מערכות סינון ואיסוף אבק של חברת MAHLE. מערכות מוגנות פיצוץ המותאמות לעבודה בסביבות מסוכנות. תכנון מודולרי המאפשר הוספה של מפוח שואב ותא לאיסוף אבק. המערכת כוללת מיכל לחץ ושסתום לניקוי אוטומטי של הפילטר בכל פעם שיש הפרש לחצים במערכת. 
מתאים ליישומים כגון איסוף קמח, מלחים, ואבקות שונות. 
  שירות חלפים לכל החברות והמותגים של IMI Norgren
ניתן להשיג אצלנו בוכנות, שסתומים, פילטרים ווסתים ושאר מוצרים של החברות והמותגים הבאים:
Martonair, Lintra, Herion, Buschjost, Norgren, Watson Smith, Webber, Walter, Enots, Kloehn, FAS, KIP, Maxseal,

 03-5400286


נשלח באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני שלח מסר מבית קומסטאר שולח: גוטמרק בע"מ. כתובת השולח: הנביאים 55, רמת השרון. מיקוד: 47100.
אם דיוור זה חשוד בעינייך כספאם, אנא ידע אותנו .
הסר (unsubscribe) אותי מרשימת התפוצה

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני