שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
חברות וחברים יקרים,
היום נשתף אתכם בשרותינו החדשים והייחודיים, במערכות המידע אותם פיתחנו ויישמנו כחברת ההובלות המתקדמת והטכנולוגית בישראל, ובשיטת התשלום הבלעדית אותה אימצנו על מנת להקל על לקוחותינו בניהול הכספים. כל זאת כדי להמחיש עבורכם מה יש בנו שאין באף חברת הובלות אחרת, וכיצד הפכנו במהלך השנים מחברת הובלות לחברת בלדרות, העומדת בסטנדרטים ובמדדי האיכות של החברות העולמיות המובילות בענף, כדוגמת UPS, DHL ו- FedEx. ולסיום, נקנח בהזמנה לאירוע הלקוחות השנתי, בסימן 25 שנה ל'הובלות עם שחר', שיתקיים בחודש אוקטובר, בו נשמח לראותכם.
אתם מוזמנים להציץ בעמוד הפייסבוק שלנו ובאתר האינטרנט כדי שנוכל להכיר טוב יותר. קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.
משה קלרמן וחגי שטיינברג – מנכ"לים משותפים

Alternate Textמשלוח לרמאללה? זה כמו באר שבע...
בימים אלו פתחנו לראשונה קווי הפצה סדירים לשטחי הרשות הפלשתינאית, על כל תשעת נפותיה, כולל חברון, רמאללה, שכם, ג'נין וטול כרם, כחברת ההובלות הישראלית הראשונה, העובדת בצורה סדירה בשטחי הרשות הפלשתינאית, על ידי העובדים והרכבים שלנו (לא על ידי קבלנים).
דרום רמת הגולן – Here We Come:

לפני פחות מחודשיים הפכנו לחברת ההובלות הישראלית הראשונה, המקיימת קווים יומיים סדירים לדרום רמת הגולן, מקצרין ודרומה, כחלק ממחויבותנו הבלתי מתפשרת לשירות משלוחי חבילות "מהיום להיום" (24 שעות) לכל סוגי החבילות ובכל אזורי הארץ.יום שישי את יודעת, יש בעיר חבילה...

אנו חברת ההובלות היחידה בישראל העובדת באופן מלא גם בימי שישי, כדי לשדרג את רמת הנגישות והזמינות שלנו עבור כל לקוחותינו.
ועוד לפני הקפה של הבוקר –

אנו מחויבים לשעות אספקה בשעות הבוקר המוקדמות, עבור כל לקוח, בפריסה כלל ארצית ובתיאום מראש. מה לא עושים כדי להמשיך להיות בראש...


הכירו את "הארנק האלקטרוני החכם" –

בחודשים האחרונים אנו נעזרים במערכת בלדרות ייחודית בישראל, על מנת להקל על לקוחותינו בניהול הכספים, ולאפשר להם לקיחת אשראי לתשלום מראש, בצורה קלה, ידידותית ונוחה. המערכת המיושמת לראשונה בענף ההובלות בישראל, פועלת בשיטת 'שגר ושכח' ומאפשרת ללקוח להטעין תשלום חד פעמי (כמו רב קו באוטובוס וברכבת) ללא צורך בהתעסקות נוספת בכספים, ותוך אפשרות להוציא קבלות וחשבוניות בעצמו.


הובלות עם שחר – חברת ההובלות היחידה בישראל ש....


• מתחייבת לשירות משלוחי חבילות "מהיום להיום" (24 שעות) לכל סוגי החבילות ובכל אזורי הארץ.
• מציעה שני סבבי שירות היוצאים פעמיים ביום בשעות חלוקה ידועות מראש
• מבצעת את כל הובלות החברה על ידי משאיות בעלות דופן הידראולית להעמסה ופריקה עצמית, ללא צורך בסבלים
• מפעילה כ- 15,000 נקודות פריקה, עובדת עם 20 אלף בתי עסק, ומעבירה 9,000 מטענים מידי יום, בעזרת 120 נהגים ו- 100 כלי רכב ואמצעי תובלה חדשניים
• חולשת על כ-60 אחוז משוק ההובלות בישראל בתחום הרכב.

מערכות המידע המתקדמות ביותר בענף ההובלות בישראל


אנו חברת ההובלות היחידה בישראל המשלבת את כל פעילות החברה במערכות מידע אותם פיתחנו, לצורך שקיפות מרבית ויכולת מעקב ובקרה מוחלטת על מהלך השרות. בעזרת שיטת 'שגר ושכח' יכול הלקוח לסיים את כל תהליך ההזמנה במספר לחיצות כפתור, ללא צורך להתקשר למחלקת הזמנות, מכירות או שרות לקוחות – מרגע הלחיצה לשיגור ההזמנה, אנו מבצעים עבורו את כל השלבים באופן מידי ו"מאחורי הקלעים". בעזרת הטכנולוגיה החדשה, יכול הלקוח לדעת בכל רגע נתון היכן נמצאת כל חבילה ומתי בדיוק תגיע ליעדה, עד לרמת הוכחת האספקה ואישור החתימה (POD - proof of delivery) . כמו כן, ניתן לסנכרן באופן אופטימלי בין מיקומן ויעדן הגיאוגרפי של החבילות לבין המשאיות והנהגים המתאימים, וכל זאת כדי לייצר עמידה מוחלטת ביעדים ובלוחות הזמנים, פיקוח מלא על תוצרי העובדים, תיאום ציפיות ושקיפות מלאה מול הלקוחות והמובילים.

Alternate Text


חוגגים יחד חצי יובל

אנו שמחים להזמינכם לאירוע הלקוחות השנתי בסימן חגיגות ה-25 לחברה. האירוע יכלול התכנסות, 'מינגלינג' וכיבוד, דברי מנכ"לי החברה שישתפו במהפכה הטכנולוגית שמובילה 'הובלות עם שחר' ובתרומתה לקידום התעסוקה לאוכלוסיית הגיל השלישי, דברים מפי מנכ"ל/בכיר במשרד התחבורה, והדובדבן שבקצפת – המחזמר של השנה 'כנר על הגג', בו נחגוג, נשיר, נתרגש ונהנה יחדיו, במופע שלא תשכחו.
איפה ומתי - 25.10.17 יום רביעי בשעה 19:30, באולם תיאטרון רמת גן, רחוב חיבת ציון 16 (חנייה בקרבת התיאטרון).
נשמח מאוד לראותכם!הר עצמון 14, רמלה | שירות לקוחות ארצי: 9525555 - 08 | פקס: 08-9525575 |
EMAIL: bar@imshahar.com | אתר: http://imshahar.com/ 

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני