שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
חברות וחברים יקרים,
​דמיינו לעצמכם שאתם מוסכניקים בצפון הארץ, יום העבודה עומד להסתיים, ופתאום הגיע אליכם רכב שזקוק לחלקי חילוף שאפשר להשיג רק בת"א, עד מחר בבוקר. נראה לכם אבוד? כנראה שלא הכרתם את 'הובלות עם שחר'... אז היום נציג בפניכם את מהפכת ההובלות שחוללנו בענף הרכב, בזכותה מאות מוסכים בישראל כבר לא מחזיקים מחסנים. בהמשך נשתף אתכם בסיפורי הצלחה של לקוחותינו המרוצים, ונקנח בערב חברה שקיימנו לעובדינו היקרים, שהיה לא פחות ממדהים !!! נשמח לשמוע את דעתכם על המגזין. אתם מוזמנים להציץ בעמוד הפייסבוק שלנו ובאתר האינטרנט כדי שנוכל להכיר טוב יותר. קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.
משה קלרמן וחגי שטיינברג – מנכ"לים משותפים

Alternate Text

מי צריך מחסן?
בזכות 'הובלות עם שחר', החולשת על כ-60 אחוז משוק ההובלות בתחום הרכב, מאות מוסכים בישראל כבר לא מחזיקים מחסנים. כי למה לשלם שכירות ולתחזק מחסן, כשאפשר להזמין כל חלק או אפילו בורג קטן שיגיעו תוך 24 שעות לכל המאוחר. איך עושים זאת? 'הובלות עם שחר' היא החברה היחידה בישראל המציעה שני סבבי שירות היוצאים פעמיים ביום בשעות חלוקה ידועות מראש. למעשה, המהפכה שחוללה 'הובלות עם שחר' חורגת הרבה מעבר לענף המוסכים, וממנה נהנים ענפי התעשייה והמפעלים השונים, חברות אספקת ציוד לטכנאים, כלי עבודה לאנשי מקצוע, טכנאי מחשבים, קבלני שיפוצים, טמבוריות, חברות לציוד חקלאי, מוצרי חשמל, ולמעשה כל איש מקצוע שזקוק לציוד, כלי עבודה וחלקי חילוף מהיום להיום (תוך 24 שעות). אז במקום לשלוח מונית ספישל לעיר אחרת ב-500 ש"ח כדי להשיג בדחיפות את אותו חלק, או לבזבז חצי יום עבודה על נסיעות, אפשר להתקשר ל'הובלות עם שחר' ולקבלו תוך 24 שעות במחיר של חבילה רגילה (40-50 ₪). 
אז עכשיו אתם מבינים למה מאות מפעלים ומוסכים כבר לא מחזיקים מחסנים?

​צילום: אבשלום לוי

Alternate Text

שלומי צעירי, מנהל לוגיסטי בחברת 'בכור' – ייבוא ושיווק מוצרי חשמל לתעשייה
עם 'הובלות עם שחר' אנחנו עובדים כבר שבע שנים, ורואים שיפור ניכר לכל אורך הדרך באיכות השירות, בעמידה בלוחות הזמנים ובכל שאר המדדים, שגורמים לנו להמשיך ולהישאר לקוחות מרוצים ונאמנים לאורך שנים. ההצלחה של החברה מתחילה לפני הכול בשרות מעולה, שמלווה בהמון השתדלות ומאמץ מצד כל הגורמים המעורבים. כל פנייה או בעיה מטופלים באופן מידי, על ידי מעטפת איכותית של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. ובנוסף לכל היתרונות שמניתי, גם המחירים אטרקטיביים, ובעיקר היתרון המשמעותי ביותר – האפשרות לקבל את המשלוח בזמן ובמקום שאנחנו צריכים. למה עוד אפשר לצפות מחברת הובלות?​רמי כץ, בעלי חברת 'שרטל' – ייבוא ושיווק חלקי חילוף לרכב
"עם 'הובלות עם שחר' אנו עובדים כבר הרבה שנים. מדובר בחברה מעולה שמספקת שרות מצוין עם אנשים מדהימים. כל יום הם אוספים את החבילות, ומגיעים יותר מהר וטוב מהאוטו הירוק של תנובה שמביא ביצים וחלב... החבילות מגיעות תמיד בזמן, ואף פעם לא הולכות לאיבוד, בזכות עשרות אנשים שעובדים סביב השעון כדי לדאוג לאיכות ולשרות. אני מכיר את בעלי החברה באופן אישי, ובא לי ממש להצדיע להם, על המהפכה שהובילו בשוק הרכבים בישראל. כל ענף הרכב נשען על ההובלות של החברה, ובלעדיה הענף לא היה נמצא במקום האיכותי שבו הוא כיום. באמת שאין כמוהם, ואני רק מאחל להם שיחזיקו מעמד עוד הרבה שנים..."
יודעים לעבוד, אבל גם ליהנות...
קבלו טעימה מיום הכיף שארגנו לעובדים המסורים שלנו שעושים את עבודתם נאמנה בנחישות, מקצועיות והתמדה מזה 26 שנה. אז מה יותר מתאים מיום כיף של השתכשכות נעימה בבריכה, כדי להגיד להם תודה. נפגשנו כולנו בבוקרו של יום שישי קיצי וחמים, יחד עם המשפחה וכל הילדים המתוקים, כדי לשמוע על חידושי החברה האחרונים, להעניק פרסי הערכה לעובדנו המצטיינים, לאכול כיד המלך, לשחק עם הילדים, ולהשתכשך במים הנעימים. וכמו שתראו בתמונות, היה פשוט מדהים !!!.
Alternate Text

הר עצמון 14, רמלה | שירות לקוחות ארצי: 9525555 - 08 | פקס: 08-9525575 |
​EMAIL: bar@imshahar.com | אתר: http://imshahar.com/ 

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני