שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 התעשייה 4 תל אביב

חומר קריאה מרתק לסופשבוע,
ספרו לנו למה הכי התחברתם.
אנחנו אוהבים לשמוע את התגובות שלכם,
זה מחמם לנו את הלב ומדרבן אותנו להמשיך ולהפיץ בשורות טובות.
ואל תשכחו לזרוק מילה..

#מפיצים_את_הבשורה


הפיצו את הבשורה >>

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

אופרה אחרת / אמנית בשמת לוין

תערוכה ראשונה בישראל לציירת בשמת לוין. ציורי ענק של דמויות אופראיות גרנדיוזיות בהשראת תור הזהב של סין. התערוכה מוצגת בבית האופרה בתל אביב (שדרות שאול המלך 19 ת"א) עד לתאריך ה-5.8. הציירת המתגוררת שנים רבות בסין, מציגה תערוכה ראשונה בישראל בבית האופרה.
ציורי ענק של שמן על קנווס המתנשאים לגובה של עד 2 מטרים. אוצרת אורחת: שושן ברוש-ויץ | אוצר אחראי: אודי רוזנויין.​​​​


​והים מלא / אמנית לימור מזוז בתערוכת יחיד

האמנית לימור מזוז תציג תערוכת יחיד בבית האמנים על שם שאגאל בחיפה, בה תוצג סדרת ציורים מהשנים האחרונות. מקור נופי הים בציוריה של לימור מזוז בנופים שראתה בעבר, אשר נחרטו בזיכרונה או נופים שצילמה וכעת היא מעניקה להם אינטרפרטציה אישית. הציורים הצבעוניים, הריאליסטיים ביסודם, מביאים לידי ביטוי את אהבתה לים המהווה עבורה מקום של שלווה ורוגע. לדבריה, הים מלא, מלא בעולמות חבויים גלויים ונסתרים. בציוריה נופים ימיים כחופי הים, סירות דייגים, גלים מתנפצים, השתקפויות במים, דייגים העוסקים במלאכתם מצוירים באופן מדויק פיגורטיבי, ואילו הדמויות האנושיות מצוירות כצלליות,ללא פרטים מזוהים של פנים ומגדר. 
בית האמנים ע"ש שאגאל חיפה, שדרות הציונות 24 חיפה | פתיחה: 22 יולי | אוצרת: דניאלה טלמור

​מוזיקה, פילוסופיה וצורה נפגשים/ האמן רוז'ה ישי

רוז'ה ישי, צייר, מוזיקאי ומייסד אנסמבל "האמן חי", הוא אמן בינתחומי בעל שפה ייחודית. הפרקטיקה המקצועית שלו משלבת בין מוזיקה, ציור, שירה והוראה והוא מעיד כי חייו המקצועיים כמו גם ההוויה שלו נעה ביניהם. הרקע המקצועי שלו במוזיקה והתעמקותו בהגות ובפילוסופיה מעניקים ליצירתו עומק וממד רפלקסיבי. ישי, שחי ויוצר בירושלים, עוסק בסוגיות אוניברסליות ומתחקה אחר הדימוי האנושי, תוך יצירת אמירה על החברה העכשווית. יצירתו של רוז'ה ישי נעה בין האבסטרקטי לפיגורטיבי. האמן עושה שימוש בטכניקה מעורבת, המשלבת טקסטים מתוך שיריו, כחלק בלתי נפרד מן הדימוי וחומרים שונים, בדים כיוטה, חיתולים ותבלינים. יצירותיו הרפלקסיביות, מתחקות אחר המצב הקיומי, כאשר במוקד מצויים דימויים אנושיים ואיברים כראש, עיניים וידיים - באמצעותם הוא מבקש לייצר אמירה פילוסופית על האנושות. במהלך השנים, יצר גם קולאז'ים בטכניקה מעורבת העוסקים בתרבות ובחברה העכשוויות, תוך התייחסות לאייקונים היסטוריים מתחום הפוליטיקה, הקולנוע והחברה. הוא הציג את יצירותיו במסגרת תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות ברחבי הארץ ובצרפת.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

​​

​כתם הפרי / HG ישראל

מה יותר כיף מלשבת ביום קיץ חמים ולהתפנן בגינה? להתפנן בגינה נקיה...
​אז אם עד היום התביישתם להזמין חברים לגינה שלכם, בגלל פירות העצים, צואת הציפורים ושאר מיני מזיקים הממלאים את כל רהיטי הגן בכתמים, קבלו את התרסיס המהפכני של HG – מנקה ריהוט גינה ביסודיות.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
​​​

​מסלולים לוהטים / נעה ארבר, כתבת אופנה
עם בואם של ימי הקיץ החמים מתלהטים המסלולים בתצוגות בוגרי בתי הספר והאקדמיות לאופנה. תקופה שבסיומה מתגייס חייל גדול ונמרץ לשורות האופנה המקומית והופך, במעבר חד, מסטודנטים בוגרים למעצבים צעירים. אכן מעמד מרגש שמסכם 4 שנות לימוד מפרכות ותובעניות שמציבות רבים מבין עשרות הבוגרים בצומת חדשה שכיווניה לא מוגדרים. בוגרים שניצבים מול לועו הנסתר של עולם אופנה שבע ורווי שנאבק על קיומו ומעורר שוב ושוב תהיות, מבלי לתת עליהן תשובות ברורות, האמנם וכיצד יוכל, מסלול תעסוקה נחשק כמו אופנה, לקלוט מספר גדול של פרחי מעצבים, והאם ישכילו הטירונים להתמודד מול הווטרנים. כיצד יוכלו להשתלב במערכת רוויה במעצבים, יצרני אופנה עממית - מקומית ומאויישת לשובעה, וגם להתמודד מול אופנת מעצבים ותיקה, אופנה מיובאת עממית וגם גבוהה.


​​Memory Mark: זיכרון צרוב / מעצבת וצורפת ליאת גלעד
ב- 13.7.2017 נפתחה תערוכתה החדשה של ליאת גלעד - 'Memory Mark: זיכרון צרוב'.
התערוכה תנעל ב- 5.8.17. כניסה חופשית לקהל הרחב
גלריה פריסקופ, רח' בן יהודה 176 ת"א
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

​מבית רגיל לפרויקט אדריכלי מרהיב / אדריכל סרג' בן דוד

אדריכל סרג' בן דויד שיפץ מחדש את בית מימון ויצר בית יוקרה במראה קלאסי, בשפה אדריכלית ייחודית, המשלבת אלמנטים אירופאים קלאסיים. מה עושה זוג צעיר המעוניין לעבור דירה בסביבת מגוריו, אך לא מוצא חלופה מתאימה? משפץ את הבית הקיים ומשנה אותו ללא היכר. זהו בדיוק המקרה אותו שיפץ מן היסוד האדריכל סרג' בן דוד.

​'גן הבנים' בגבעתיים / סטיו אדריכלים

סטיו אדריכלים מחוללים חידוש מעורר השראה ל'גן הבנים' בגבעתיים, מהגנים הוותיקים בעיר. האדריכלים איתי שמוטר ויפתח יששכרוב מסטיו אדריכלים יצרו משטח עץ בין שתי היציאות וספסל היקפי המאפשר התכנסות של תושבים לאירועים כמו ימי הולדת ואחרים. בלב המשטח הציבו מתקני כושר לשימוש הציבור. המשטח פונה בדירוג לכיוון גבעת הדשא ויכול לשמש כיציע לא פורמלי להופעות. בנוסף, נעשה שיפוץ כולל של הגן.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

נצלו את הפוגת הקיץ – לתיקון העסק שלכם! / מאמן ויועץ עסקי מוטי אלוני

הקיץ הגיע, וחלקנו מתייחסים אליו כמו "שנת החורף של הדובים" בו כל העסקים רדומים. למעשה, זוהי בדיוק התקופה האופטימלית לנצל את ההפוגה והרגיעה כדי לרענן ולתקן את העסק שלך.  איך עושים זאת? קבלו את עשרת הצעדים לתיקון עסקים על פי המאמן והיועץ העסקי הבכיר מוטי אלוני:


​לוחם הצדק - אמת או חובה? לא המשחק שחשבתם / יו"ר י.א.ל, ירון שגיא​

איך קרה שצמח לו מקצוע חדש (עו"ר – עורך רוויזיה), ואיך זה קשור לעידן הדיגיטלי בו אנו חיים?  עו"ר ירון שגיא משנה את חוקי המשחק ומספק כלים ייחודיים להתמודדות עם מצבים פיננסים ומשפטיים, המסייעים ללקוחותיו להפוך מחרדים ומבולבלים, לבעלי שליטה ויזמים. מזמינים אתכם להרצאתו המרתקת של עו"ר ירון שגיא, 'אמת או חובה – לא המשחק שחשבתם'.

מוזמנים לבקר בדף הנחיתה החדש שלנו >>

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני