שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 התעשייה 4 תל אביב

יש מגזין והוא ארוך וכל אחד מעניין אותו משהו אחר
אז נתנו לכם את אפשרות הבחירה ללכת ישירות לאן שתרצו בלחיצה על השם של הקטגוריה, תעברו ישירות לקטגוריה הרצויה.

ואל תשכחו לזרוק מילה..

#מפיצים_את_הבשורה


תפיצו את הבשורה >>

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

אופרה אחרת / אמנית בשמת לוין

תערוכה ראשונה בישראל לציירת בשמת לוין המתגוררת בסין:
ציורי ענק של דמויות אופראיות גרנדיוזיות בהשראת תור הזהב של סין. התערוכה 
תוצג בבית האופרה בתל אביב בין התאריכים 2.7 ל-5.8 (שדרות שאול המלך 19 ת"א).
הציירת שמתגוררת גם שנים רבות בסין, מציגה תערוכה ראשונה בישראל בבית האופרה. מדובר בציורי ענק של שמן על קנווס המתנשאים לגובה של עד 2 מטרים. הציורים צבעונים מאוד ומציגים דמויות חושניות ותיאטרליות אך גם נאיביות בו זמנית, אשר לא ברור מה מינן. בציוריה מחייה בשמת לוין דמויות גרנדיוזיות מאופרת בייג'ינג ודמויות אופראיות מתקופת שושלת טאנג – תור הזהב של סין, ויוצרת למעשה אופרה אחרת, המערערת על מוסכות שגורות. העבודות בתערוכה מציגות רב-תרבותיות, שבאה לידי ביטוי במאפיינים סינים כמו קווי תנועה קליגרפית דמוית דיו שחר במשיכת קווי השפתיים, העיניים, האף, הלבוש והאביזרים.
אוצרת אורחת: שושן ברוש-ויץ | אוצר אחראי: אודי רוזנויין

​והים מלא / אמנית לימור מזוז בתערוכת יחיד

האמנית לימור מזוז תציג תערוכת יחיד בבית האמנים על שם שאגאל בחיפה, בה תוצג סדרת ציורים מהשנים האחרונות. מקור נופי הים בציוריה של לימור מזוז בנופים שראתה בעבר, אשר נחרטו בזיכרונה או נופים שצילמה וכעת היא מעניקה להם אינטרפרטציה אישית. הציורים הצבעוניים, הריאליסטיים ביסודם, מביאים לידי ביטוי את אהבתה לים המהווה עבורה מקום של שלווה ורוגע. לדבריה, הים מלא, מלא בעולמות חבויים גלויים ונסתרים. מאחר ונופי הים מעניקים לה שמחה ואושר היא בוחרת לתת ביטוי ליופיו הרוגע ולא לסערה. בציוריה נופים ימיים כחופי הים, סירות דייגים, גלים מתנפצים, השתקפויות במים, דייגים העוסקים במלאכתם מצוירים באופן מדויק פיגורטיבי, ואילו הדמויות האנושיות מצוירות כצלליות, דמויות אוניברסאליות ללא פרטים מזוהים של פנים ומגדר.
בית האמנים ע"ש שאגאל חיפה, שדרות הציונות 24 חיפה | פתיחה: 22 יולי | 
אוצרת: דניאלה טלמור

​השתיקה / להקת המחול קולבן דאנס

להקת המחול קולבן דאנס מציגה בבכורה עולמית את המופע
'השתיקה'.
יום שלישי /1720/6 21:00 , יום רביעי 21/6/17 21:00 מרכז סוזן דלל, תל אביב.
'השתיקה', יצירתו העוצמתית החדשה של אמיר קולבן, כוריאוגרף ומנהלה האמנותי של להקת 'קולבן דאנס',
עוסקת במנגנונים גלויים וסמויים המייצרים, כופים ומעודדים שתיקה והשתקה. גם ביצירה זו, ממזג קולבן בין הפרטי והקולקטיבי, בין מצבי הוויה פנימיים לביטויים החיצוני, כדי לעורר מחשבה ביחס לשיקולים החברתיים, התרבותיים והפוליטיים העומדים בבסיס הבחירה שלנו
לשתוק ולהשתיק משהו בעצמנו או אצל האחר.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

גבעתיים - עיר הספורט של ישראל / העמותה לקידום הפסורט גבעתיים

'העמותה לקידום הספורט גבעתיים' מצמיחה את הספורט בעיר לגבהים חדשים, דרך גיוס הספורטאים ואנשי המקצוע המובילים, הפעלת עשרות ענפי ספורט לאלפי תושבים, בניית אולמות ומתקנים חדישים, פעילות ענפה למען החברה והקהילה, ותמיכה עירונית חזקה​

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

​​המהפכה הירוקה מגיעה לכלי הגינה / GREENWORKS

חברת GREENWORKS המגיעה בימים אלו לישראל, נמצאת בחזית הטכנולוגיה העולמית של כלי הגינון הנטענים והחשמליים, ומחוללת שינוי תפיסתי במעבר משימוש בכלי גינון מוטוריים המונעים בדלק, לכלים נטענים המופעלים על ידי הסוללות החזקות בעולם, בעוצמה אחת מעל כולם V) 80).

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

יש חדש תחת הנמש / הלגה רקנטי

ללא מעט מאתנו יש נמשים, מהפנים ועד הכתפיים והידיים. עד היום, ניתן היה למנוע היווצרות של נמשים על ידי חשיפה מועטה יותר בשמש, אך זהו דבר בלתי נמנע, בעיקר כי אי אפשר בלי ללכת לים ולהשתזף תחת קרני השמש הלוהטות. כיום, בעזרת הטכנולוגיה, ניתן להפחית במעט את כמות הנמשים.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
דגלים אדומים כבר מזמן לא מתנוססים בחג הפועלים בחוצות הערים. גם ניו-יורק לא חגגה את "הראשון למאי" במצעדים ובהפגנות אלא בערב גאלה מפואר המיועד לאצולת הממון, ידוענים, שחקנים ומעצבים. העשירון העליון בא לראות ולהיראות על השטיחים האדומים, שנפרשו במבואת מוזיאון המטרופוליטן לאמנות –MET שבניו-יורק, לכבוד האירוע שמתקיים מדי שנה, ביום שני הראשון לחודש מאי. השנה הצטלב האירוע עם יום חגם של פועלי העולם. לקראת האירוע, שנחשב ל"אוסקר של החוף המזרחי" או "הערב הגדול של ניו-יורק", פתחו ידועני החברה הגבוהה ועשיריה את כיסיהם העמוקים ותרמו כ-12 מיליון דולר במטרה להאדיר את משאבי ההון של המוזיאון, המיועדים לקיומן של תערוכות, הוצאות לאור ופיתוח מכון האופנה.

​​​מהפכה סרוגה / מריה זברין, מעצבת אופנה 'אליסקה', כיכר המדינה
פעם שיחקנו "סבתא סורגת" אבל עכשיו אפשר להתפלא ולהתפעם. אלפים מגלים כל יום את תענוגות הסריגה וזה סוחף וממכר. יתרה מזאת, נשים רבות מופתעות לגלות סריגי יוקרה, מחוטים איכותיים ברמה בינלאומית ובטכניקה שאין שנייה לה בעולם.

Memory Mark: זיכרון צרוב  / מעצבת וצורפת ליאת גלעד
ב13.7.2017 יום חמישי , תיפתח תערוכתה החדשה של ליאת גלעד - 'Memory Mark: זיכרון צרוב'.
התערוכה תיפתח בגלריה פריסקופ ביום חמישי 13.7.17 בשעה:20:00 ותנעל ב- 5.8.17.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
השבוע יזמנו אירוע חשיפה לחברת הקייטרינג הדרוזי אום ח'ליפה בדאליית אל כרמל. החברה המשפחתית הנחשבת לאייקון תרבותי בעדה הדרוזית, וכדוגמה מרגשת לדו קיום, היא חוויה דרוזית אותנטית של טעמים, ריחות ומרקמים הפועלים על כל החושים, עליה מנצחת אם המשפחה והלב הפועם של החברה – אום ח'ליפה (נזימה), אשר מתכוניה הייחודיים נלמדים ומאומצים על ידי מיטב השפים המובילים.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

אדריכלות קלאסית / אדריכל סרג' בן דוד

מעצבים על הבר – אדריכלים ומעצבים, כולכם מוזמנים להרצאה מרתקת של אדריכל סרג' בן דוד, חבר נשיאות שבוע העיצוב, בנושא "מסע לאדריכלות הקלאסית", שתתקיים במסגרת שבוע העיצוב הישראלי ביום רביעי 21.6.17 במתחם התחנה ת"א. יהיה קלאסי... :)

​אדריכל סרג' בן דוד פיתח שפה אדריכלית ייחודית, המתמזגת באקלים התרבותי הישראלי, בשילוב עם קריצות משמעותיות לאלמנטים אירופאים קלאסיים, היוצרים יחד בתי יוקרה אסתטיים, פונקציונאליים ובעלי שפה אדריכלית מגובשת וקוהרנטית, הנראים כפסלים וכאייקונים סביבתיים, ונמצאים בקו התפר שבין אדריכלות לאמנות.

אדריכלי המציאות / מלכה אדריכלים

תכנון בתי יוקרה כבר מזמן לא מרגש את בני הזוג ורד ומוטי מלכה, שעברו לתכנון ארמונות פאר המתחברים לפנטסיות הכמוסות ביותר של האלפיון העליון, כדי לבנות עבורם את בית חלומותיהם. שם המשחק - יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, יחד עם תכנון מוקפד, יסודי ובלתי מתפשר, עד לפרטים הקטנים והמדוקדקים ביותר

​פרויקט עין כרם בירושלים / סטיו אדריכלים

דירות הפנטהאוז והמיני פנטהאוז שתוכננו על ידי האדריכלים איתי שמוטר ויפתח יששכרוב מסטיו אדריכלים בפרויקט נוף עין כרם בירושלים, מציג אינטרפרטציה שונה למרחב הפנימי.
בפרויקט, שתוכנן לבקשת היזם למטרות שווק, התמודדו האדריכלים עם מספר אתגרים. 
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

הושקו בישראל חמשת דגמי הרכבים החדשים עבור ציבור הנכים​ / חברת א.צ.מ

הושקו בישראל חמשת דגמי הרכבים החדשים עבור ציבור הנכים
הדגמים מיובאים בלעדית על ידי א.צ.מ, (החברה הגדולה בארץ בתחום אבזור רכב לנכים), כרכבי הנכים המתקדמים והמאובזרים בישראל, והושקו בשבוע שעבר באירוע עסקי וחברתי מוביל בו השתתפו עשרות אישים בולטים ומובילי דעת קהל, לרגל חניכת מתחם א.צ.מ. הגדול בישראל לאבזור וציוד רכבי נכים.

בואו בקרו את הדף נחיתה החדש שלנו >>

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני