שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
חברות וחברים יקרים,
​אנו שמחים להציג בפניכם את המגזין החדש של 'הובלות עם שחר', בו נשתף אתכם בחדשות וחידושים מעולם ההובלות, בהצגת שרותינו והטכנולוגיות הייחודיות בהן אנו משתמשים, בסקירת הפעילויות הקהילתיות בהן אנו לוקחים חלק, בסיפורי הצלחה של לקוחות מרוצים, מה כתבו עלינו בתקשורת ועוד. נשמח לשמוע את דעתכם על המגזין. אתם מוזמנים להציץ בעמוד הפייסבוק שלנו ובאתר האינטרנט כדי שנוכל להכיר טוב יותר. קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.
משה קלרמן וחגי שטיינברג – מנכ"לים משותפים

הופכים Low tech ל- Hi tech
​בזכות שימוש בטכנולוגית המתקדמות בענף, הובלות עם שחר' היא החברה היחידה בישראל המתחייבת לשירות משלוחים "מהיום להיום" (24 שעות) לכל סוגי החבילות ובכל אזורי הארץ. במקביל להצלחתה המקצועית, הפכה החברה לאחד מסמלי הדו קיום של רמלה, בה עובדים בכפיפה אחת יהודים וערבים, בשילוב הקפדה על איכות תנאי העובדים ומעורבות חברתית.

מה חדש בהובלות עם שחר - עולים מדרגה בהפצות
* בימי שישי, עיבינו וחיזקנו את תדירות ההפצות בשעות הבוקר, והרחבנו משמעותית את הפריסה, כדי להגיע מוקדם בבוקר לכל יעדינו, שישה ימים בשבוע.
​* קו הפצה לדרום רמת הגולן עלה לשלוש פעמים בשבוע-ראשון, שלישי וחמישי.
​מבטיחים להמשיך ולשפר את שרותינו, מתוך אוזן קשבת לצרכי הלקוחות והתאמת השירותים באופן מדויק.

רונן איתמרי, מנהל אגף החלפים של חברת טלקאר יבואנית קאיה וסניונג לישראל
"את 'הובלות עם שחר' אני מכיר כבר 17 שנה בכל הגלגולים שלהם. הם צמודים אלינו, ומובילים מהמחסנים שלנו ללקוחות בלבד. שביעות רצוננו מהשרות גבוהה מאוד, יש אוזן קשבת ומענה לכל דבר, הם יודעים את העבודה ומגלים אכפתיות לאורך כל הדרך. יש הבדל גדול בין לתת שרות כי חייבים לבין לרדת לפרטים הכי קטנים, וזה מה שהם עושים. חברה בגודל שלנו, חייבת לקבל שרות ברמות שונות כמו הזמינות והעמידה בלוחות זמנים, שהמחיר יותאם ליכולות ולהיקף הפעילות, שהנהגים יכירו היטב את תחום הרכבים  ודרישות ההובלה הייחודיות והרגישות של אביזרי רכב וחלפים. כל זה ועוד אנו מקבלים. מקווה שנמשיך לעבוד בשיתוף פעולה מוצלח לפחות עוד 17 שנים נוספות...".
אסף רוזנר, מנכ"ל דיוק הידראוליקה,
​יבואנית ZF
​"אני עובד עם 'הובלות עם שחר' כבר הרבה שנים, מאז שנכנסתי לענף הרכב לפני 22 שנה. ​לכל אורך התקופה הם שמשו כספק משלים עבור מערך השרות, כאשר בסיס הדי אן איי שלנו כחברה מסתכם למעשה בשרות. ​העבודה השוטפת עם 'הובלות עם שחר' הייתה בהחלט אבן דרך בסקופ השרותי שלנו בכל הפרמטרים – הזמינות, זמן התגובה, הגמישות והמענה ללקוחות.
​תחום הרכב הוא קשה ותובעני, והשרות נמדד בסופו של יום בתפוקות, בתוצרים ובעמידה בלוחות הזמנים. הממשק איתם עובד מצוין, ולכן אנו עובדים יחד שנים רבות ועוד נמשיך.
​ברור שיש לפעמים תקלות, אבל תמיד יש אוזן קשבת ושיפור מתמיד תוך כדי תנועה".

​הובלות עם שחר תורמת לקהילה​
שיתוף פעולה עם עמותת Go-Baby-Go
עמותת 'גו בייבי גו ישראל' הוקמה בשנת 2015 ופועלת לשילוב ילדים עם מוגבלויות מוטוריות בקהילה, ולשיתופם בחברה, על מנת לאפשר התפתחות קוגניטיבית לאותם ילדים בגילאים צעירים. מטרת העמותה לאפשר לילדים עם מוגבלות מוטורית ניידות ותפקוד עצמאי מרביים, כדי לסייע להם לנהל אורח חיים איכותי, תוך מתן מענה לצרכיהם הייחודיים. החברה שואפת להגשים את החזון שלה, באמצעות פיתוח מגוון פתרונות טכנולוגיים, אשר מקורם בניסיון עשיר של פיזיותרפיסטים, המתמחים בעבודה עם ילדים, ותוך שילוב ידע רחב הנתרם מעבודה משותפת עם מתנדבים מתחומים שונים. כל זאת, במקביל להעלאת המודעות בחברה לנושא המוגבלויות המוטוריות של ילדים, ופעולה בנושא בעזרת קשת רחבה של מתנדבים הלוקחים חלק בפעילות.
מוזמנים לצפות בפעילות המשותפת והמרגשת שלנו עם העמותה.
​לפעילות לחץ כאן
Alternate Text

הר עצמון 14, רמלה | שירות לקוחות ארצי: 9525555 - 08 | פקס: 08-9525575 |
​EMAIL: bar@imshahar.com | אתר: http://imshahar.com/ 

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני