שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text


​דבר רב האולפנה, הרב אילן אלפונטה ליום העצמאות:
תודה לך ה'! באמת תודה ענקית.
אם היה לך פוסט בפייסבוק היית מוצף לייקים.
​להקים מדינה אחרי יותר מ-2,000 שנה?! אין עליך...
את האמת, גם אין עלינו.
​עברנו צרות, ייסורים, השפלות, רצח, ובכל זאת לא הפסקנו להאמין בך ריבונו של עולם. למה?
​נראה לי כי שתלת בנו אמונה עמוקה, ואנו העם היחיד שמכיר בסגולתו ובזה שבחרת בנו מכל העמים.
​והנה קמה מדינת ישראל! איזה שם מדהים. הרב קוק זצ"ל כתב זאת הרבה לפני הרצל, בספרו המיוחד והמאיר- 'אורות'
​ותוך זמן קצר, כי תכלס מה זה 69 שנים?! פסיק בהיסטוריה, ואיזה צבא, איזו כלכלה יציבה, בניה, תכנון, הייטק, מדע ורפואה, והכל ברמה מעל לבינלאומית. ברוך ה', אז תודה רבה.
​אנו אומרים לך הלל (עם ברכה או בלי ברכה- שיישאר משהו למחלוקת אי אפשר להסכים על הכול :)
יום עצמאות שמח לכולנו.
הרב אילן אלפונטה/
​אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט החדש שלנו וכמובן בעמוד הפייסבוק שלנו כדי לעקוב אחרי האולפנה
קריאה מהנה, צוות האולפנה
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

​טלי יעקבסון נבחרה למנהלת חט"ב המצטיינת השנתית
אולפנת בני עקיבא רעות, צוות המורים והעובדים, מברכים את טלי יעקבסון, לרגל בחירתה למנהלת חט"ב המצטיינת השנתית של רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא. תעודת הערכה ניתנה על היותה אישיות מוערכת ומנהלת מן המעלה הראשונה, דמות מקצועית וחינוכית, יוזמת ומצליחה, אחראית ורגישה. את התעודה העניקו הרב חיים דרוקמן - יו"ר המרכז, אלחנן גלט - מנכ"ל המרכז, הרב יונה גודמן – מנהל החינוך במרכז, ושושנה סלומון – ראשת האולפנה. אנו גאים בטלי יעקבסון מאוד, ומאחלים לה הצלחה רבה בפתיחת המסלול החדש "אני והמקום שלי".

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

​עידית הורביץ
​לפני כ-17 שנה הגעתי ל'אולפנת רעות', חסרת כל ניסיון בהוראה, חוששת מהלא נודע ומהאתגר החינוכי והמקצועי כאחד. את פניי קבלה במאור פנים ראשת האולפנה הגב' שושנה סלומון ואת מילותיה לעולם לא אשכח: "אולפנת רעות היא הרבה יותר מבי"ס, כאן לא מלמדים והולכים..." ואכן, במהלך שנות עבודתי כמורה לאנגלית ובהמשך כרכזת המקצוע, דבריה נכנסו עמוק לליבי ותודעתי והם מהווים נר למשנתי החינוכית. החיבור האישי לתלמידות, ההתעניינות, הכבוד וההערכה הינם חלק נפרד משגרת עבודתי בכיתה ומחוצה לה. ניסיון השנים הראה לי שוב ושוב שהקשר האישי והבלתי אמצעי הוא שמפנה מקום לפתיחות ומאפשר צמיחה ולמידה. היותי "מורה מקצועית" היא בבחינת הגדרה נטו ואינה מפחיתה מיצירת קשר מעמיק עם התלמידות, הליווי שלהן, והאפשרות שלהן להתייעץ עמי ולפנות אליי בכל תחום ועניין. היכולת לזהות מצב רוח, לתת "ספייס" כשצריך, לנסות להבין ולהתחבר במידה לגיל היעד, להחמיא ולפרגן כשצריך, לעודד אך גם לדרוש, כל אלו ועוד מלווים אותי בעשייתי החינוכית. אני אכן מקווה שבכוונותיי ובדרכי אני תורמת לבנות לחוש בנוח בכיתה ובאולפנה, להרגיש שהן מוקפות בסביבה תומכת ואכפתית ולדעת שכמוני כל צוות האולפנה משקיע לילות כימים כדי ליצור באולפנה אקלים נעים, מכבד, מקדם ומצמיח. אני מרגישה סיפוק רב לראות את ההישגים של התלמידות שלי ואת הצמיחה האישית שלהן.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text






​​אוריה גרוס, כיתה י"ב 3

בחורה מנומסת ועדינה, יש בה נחת ושלווה. עליה ניתן לאמור "יגעת ומצאת תאמין". אוריה הציבה לעצמה יעד להצטיין, ואכן היא מתמידה בלימודיה בביה"ס ואחר הצהריים, מצטיינת בלימודים ועתידה בסוף השנה עם סיום כתה י"ב לקבל תעודת בגרות איכותית. אוריה עברה במהלך שנותיה באולפנה דרך משמעותית גם בבנייה האישית. היא מהווה דוגמא אישית לסובביה, נעימת הליכות לכל חברותיה, סקרנית, אוהבת ללמוד ולדעת, לומדת מתוך שמחה ואמונה עצמית ומכירה תודה לצוות האולפנה. אוריה יקרה, אנחנו בטוחים שתמשכי בדרך זו ותגשימי את כל חלומותיך. עבורך, השמים הם הגבול!
Alternate Text
Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני