שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

חברות וחברים יקרים
היום נשתף אתכם באירוע הבוגרות המרגש שקיימנו, בנוכחות מעל 200 בוגרות שגדשו את האולפנה ומלאו את ליבנו בחום ואהבה. התגובות המפרגנות שקיבלנו מהבוגרות לאחר האירוע ובמהלכו, ריגשו אותנו לא פחות מהאירוע עצמו, ואת חלקן נציג בפניכם כאן. בהמשך נשתף אתכם בסיפורי ההצלחה של תלמידת החודש מעיין קורסייה, ומורת החודש בת שבע קירמאיר, שמוכיחות לנו איך בעזרת רצון ואמונה, שום מכשול לא יוכל לעמוד בדרכנו בדרך להצלחה אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט החדש שלנו וכמובן בעמוד הפייסבוק שלנו כדי שנכיר טוב יותר.
קריאה מהנה, צוות האולפנה

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

שבת בוגרות
"כמה טוב שנפגשנו. מה אנו בלעדיכם? יחד התרגשנו - כל זה בשבילכם "
כל מי שנכנס בשערי אולפנת רעות בשבת האחרונה לא יכול היה שלא להבחין בהתרגשות הגדולה שנכחה במקום. מעל ל-200 בוגרות גדשו את האולפנה ובאוויר הייתה אוירה מחשמלת. השמים התבהרו והשמש יצאה לכבוד הבוגרות, שחלקן הגיעו עם משפחותיהן - דור שני לבוגרות. גם הסימפוזיון המדהים שהתקיים בין בנות השמינית לבוגרות, גרם לנו לגאווה ולרגעי נחת מרוממים. הנה חלק מהתגובות:
"אתם נותנים לנו כוח לתת לכם שמחה, את לבכם אלינו לפתוח לרווחה", "תודה על שאפשרתם לי להשלים את השכלתי, להתפתח כאדם, להתקדם ולמצות את יכולותיי". "תודה שעזרתם לי לעזור לעצמי, על שהחזרתם לי את האמונה שיש בכוחי וביכולתי למצוא את הנסיבות הדרושות לי לקום ולהתקדם הלאה. תודה שתמיד הייתם ועדין הנכם משפחה אוהבת ותומכת עבורי". "אין ספק כי זה חיבור של נשמות, זה קשר אמיתי ותחושות טובות וחמות מלוות אותנו "
נתראה כולנו בשמחה ובאהבה גם בשנה הבאה​

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
בת שבע קירמאיר משמשת באולפנה מזה 32 שנה כמורה מחנכת, מורה לספרות ומרכזת מקצוע, וכן מורה לחינוך לחיי משפחה. בעשרים השנים האחרונות משמשת גם כרכזת בוגרות.
"בעבודתי אני זוכה לראות כיצד זרעי האמונה וההעצמה שאנו נוטעים בבנות הופכים לעצים מניבי פרי לאחר יציאתן לחיים עצמאיים. במהלך השנים, אנו זוכים לראות את הבוגרות שלנו במוקדי השירות הלאומי / צבאי ובמוקדי עשייה רבים ומגוונים. ה'אני מאמין' שלי כרכזת בוגרות, הוא לבטוח בתלמידות ובבוגרות שלנו ולגלות את מה שטמון בהן פנימה. לא להכתיב אלא לכוון את חייהן ולהדריכן. כדברי רבי שנאור זלמן: "מידה גדולה באהבת ישראל לקחת חברך בידך וללכת עמו, אך גדולה ממנה שילך בכוחות עצמו מתוך אהבתך אליו". מוטלת עלינו החובה והזכות ללוותן ולנתבן לאזרחות טובה, הגשמה אישית, מחויבות חברתית ומנהיגות ערכית. אנו נבחן בזאת, שלא רק בשעת משבר הבוגרות יפנו אלינו בכל שאלה, תמיכה ליווי ועזרה, אלא גם בשמחתם אנו נהיה שם בשבילם". כי מה בסך הכול צריך אדם ?
אדם צריך שתהיה לו מילה
קצת מקום בעולם
אהבה - לא נשכחת
ולא לפחד מהפחד (שלמה ארצי)
"ובכן ההחלטה הטובה ביותר שנוכל לקבל - היא לתת.
אנו מתפללים לקדוש ברוך הוא שיסייע בידינו לעשות מלאכת קודש זו מתוך שליחות אמיתית "
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text​​מעיין קורסייה, כיתה י"ב 2.
​תלמידה אולפנת בני עקיבא רעות, החלה את לימודיה באולפנה בכיתה ז' וכיום היא מסיימת בהצטיינות עם בגרות מלאה ואיכותית. מעיין היא תלמידה אחראית, שקדנית וסקרנית, הלומדת במגמת ניהול עסקי, וכן מגבירה את לימודי האנגלית, המתמטיקה והתושב"ע, וזוכה לציונים מרשימים. בזמנה החופשי, מבקשת מעיין מצוות האולפנה להעשיר את עולמה בתחומי האקטואליה, החברה והדת. במהלך השנים קיבלה מן האולפנה ערכים רבים לחיים, כאשר אחד החשובים בהם הוא קבלת השונה והאחר. למרות הפערים התרבותיים הקיימים באולפנה, נרקמות בה חברויות מיוחדות ועמוקות. "למדתי לא להיות 'סטיגמטית'", מספרת מעיין. "הצוות באולפנה מדהים, ונדמה שהמורות נבחרו בפינצטה. כל מורה היא מיוחדת ומעשירה אותנו התלמידות באופן אחר וייחודי, וכולן ביחד עיצבו אותי למה שאני היום. קיבלתי הרבה עזרה לימודית, המון תמיכה והקשבה, וללא ההכוונה והעידוד מצוות האולפנה, היציאה לחיים הייתה לי הרבה יותר קשה...".
Alternate Text
Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני