שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 תובל 15, רמת גן
 03-6134006חברות וחברים יקרים,
​אנו שמחים לשתף אתכם במגזין החדש של 'סטיו אדריכלים', בו נציג בפניכם את הפרויקטים הנבחרים של משרדנו, חדשות וחידושים מתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים בארץ ובעולם, מאמרים וכתבות בנושאי יחסי הגומלין בין אדריכלות תרבות ואמנות, וכתבות שהתפרסמו עלינו בתקשורת. נשמח לשמוע את דעתכם. ובהזדמנות חגיגית זו אתם מוזמנים לבקר באתר החדש שלנו שעלה בימים אלו לאוויר, ובעמוד הפייסבוק שלנו כדי שנכיר טוב יותר. 
איתי שמוטר ויפתח יששכרוב


האדריכל כאמן והאדריכלות כ'תיקון עולם'
​מי מאתנו לא מתגעגע לתקופות הנפלאות של יוון הקדומה ועידן הרנסנס, בהן האדריכלים היו אנשי אשכולות מעוררי השראה כמו לאונרדו דה וינצ'י, מיכלאנג'לו ולאון בטיסטה אלברטי, שמעבר להיותם אדריכלים, עסקו במגוון דיסציפלינות מתחומי המדע והאמנות כמו פיסול, ציור, הנדסה, ביולוגיה, ספרות, שירה, פיסיקה ומתמטיקה.


Alternate Text


פנים חדשות לאקדמיה
​בתכנונה הפנימי של המכללה האקדמית להנדסה בירושלים שילבנו צבעוניות רבה עם פונקציונאליות, מתוך רצון ליצור סביבת למידה עדכנית, רעננה ואטרקטיבית. או כפי שנכתב על הפרויקט באתר 'בית ונוי': "עיצוב חללי הפנים של 'עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים' מוכיח שאפשר שיהיה אחרת, שנפל דבר בסצנת העיצוב של הסביבה האקדמית.

אינטימיות מרגיעה כבר בכניסה

בית מגורים ברח' מגדל ברעננה. לקוח י.מ. ימינסון.
​​פרויקט תמ"א 38 הוא בראש ובראשונה אנושי – פסיכולוגי וסוציאלי. ​

​עבודת האדריכל מהווה מחולל ותוצר בו זמנית, לשיח מורכב בין דיירי הבניין הקיים, היזמים, השמאים והרשות המקומית, כאשר התוצר האדריכלי מהווה ביטוי מרתק של השיח הזה. תובל 15, רמת גן
 03-6134006