שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
 אחד העם 35 ת"א​
 03-5667474
​בתור חברינו אנחנו רוצים לבקש מכם משהו.
​הקמנו דף נחיתה חדש עם סרטון, סיפורי הצלחה, תמונות של צוות לוטן והמשרד ועוד.. 
​נשמח אם תבקרו בו.
יש לכם חברים שמעוניינים ביחסי ציבור - שישאירו פרטים ונחזור אליהם!
קריאה מהנה וניפגש במגזין הבא.

לדף נחיתה >>

Alternate Text
Alternate Text
וידוא יצירה בעולם של נשים וגילגולי נשמות פסלים / נעה ארבר
ציונה שמשי נמצאת בתקופה בה היא עוסקת בגילגול נשמות, "סיאנסים" יצירתיים באמצעותם היא מעניקה חיים חדשים ומשמעויות חדשות לפסלים שיצרה לפני שנים, אך בעיקר היא מוודאת את המשך קיומם כיצירות. היא שינתה את התנוחות של הפסלים, הוסיפה צבעים ועיטרה אותם באלמנטים חדשים על מנת שיתאימו למהות ולמשמעות החדשה שלהם.
Alternate Text
חושבים שאי אפשר לצחוק במופע מחול? / להקת המחול 'קולבן דאנס'
השאלה הזאת נשמעת כמעט מטופשת לא?
כי מתי בפעם האחרונה העזתם לצחוק במופע מחול? ואולי ובעצם, צריך גם לשאול מי מעז ליצור מופע מחול שצוחקים בו? אז...אמיר קולבן, הכוריאוגרף של להקת המחול קולבן דאנס חושב שהשאלה הזאת לא מטופשת בכלל: 'ממורנדום' רביעי 22/2 21:00 , שלישי 14/3 21:00 מרכז סוזן דלל. 

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

לרקדניות מעל גיל 20 הכניסה אסורה ! FITNESS / LifeDance

קולקציית בגדי הריקוד של LifeDance נשענת על קונספט עיצובי מקורי וייחודי בישראל, ומיועדת לאותן נשים שאינן מסוגלות או רוצות להיכנס לתוך בגדי ריקוד של ילדות ונערות, ועבורן לא היה קיים עד היום בגד נוח לריקוד ההולם את גזרתן ומבנה גופן. הבגדים עוצבו ונתפרו מתוך תשומת לב ומחשבה רבה על נוחות ונשיות, ומתוך התאמה מלאה למבנה גופן של נשים שאינן רקדניות מקצועיות.

Alternate Text
Alternate Text

יש סתימה רצינית בכיור? לא תמיד צריך להזמין אנשי מקצוע / HG ישראל

יש סתימה רצינית בכיור? לא תמיד צריך להזמין אנשי מקצוע. אפשר לעשות בעצמנו מספר פעולות שיחסכו לנו מאות שקלים על שירותי אנשי מקצוע. ניסים מעוז, בעלים של חברת "מעוז פתרונות לבית ולגן" המתמחה במוצרים לניקיון ותחזוקת הבית, סיפק לנו טיפים ועצות כיצד ניתן לחסוך כסף!
​מחיר 1 ליטר:44.90 ₪ | מחיר 0.5 ליטר :29.90 ₪
ניתן להשיג בחנויות לחומרי בניין.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

אל תיתני לחורף ליבש אותך / GERnétic

Hydra Ger של ג'רנטיק היא מסיכת הזנה חדשנית למניעת אובדן או בריחת לחות מהעור. המסכה הטבעית מעוררת ומאזנת את המטבוליזם התאי, וכך מאפשרת לתאי הבסיס להימנע מאיבוד נוזלים.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
לא חייבים להמציא מחדש את הגלגל / נעה ארבר
ההזמנה של קסטרו להגיע לשחיית לילה הייתה מפתיעה, ברור היה שאיש מבין המוזמנים לא יצטייד בבגד ים, בערב שנמדד כאחד הקרים בעונה, אלא יעדיף להתכרבל במעיל מאשר לשחות. המדיניות להציג את אוספי הקיץ בחורף ואת אוספי החורף בקיץ מקובלת בכל חצרות האופנה בעולם, גם קסטרו, בהתאם לצרכים ולמדיניות הכלכלית העדיפה להקדים את הצגת הקולקצייה ולהציג את אוסף קיץ 2017 עוד בטרם הסתיימו מכירות סוף עונת החורף.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
ספר חדש מאת ד"ר בנציון שרשבסקי(ז"ל) ופרופ' מיכאל קורינאלדי על סוגיות מרכזיות בתחום דיני המשפחה בעידן הנוכחי/ פרופ' מיכאל קורינאלדי
ספרו הנודע של שופט בית המשפט העליון, ד"ר בנציון שרשבסקי ז"ל, דיני משפחה, זוכה בימים אלה למהדורה חדשה, מורחבת ומעודכנת, שנערכה בידי פרופ' מיכאל קורינאלדי, מן המומחים המובילים באקדמיה ובפרקטיקה בתחום דיני משפחה וירושה. ​פרופ' קורינאלדי מוסיף פרקים וחידושים מפרי עטו לתיאור ההתפתחות משפטית-ההלכתית-החברתית-הדינמית,​לאור חידושי החקיקה והפסיקה בעידן בית המשפט למשפחה. הספר יושק בערב השקה ועיון שייערך בבית לשכת עורכי הדין בירושלים ויכלול פאנל בנושא "דיני משפחה- מסורת וחידוש".

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

האדריכל כאמן והאדריכלות כ'תיקון עולם' / 'סטיו אדריכלות'

'סטיו' הוא משרד אדריכלות ותיק ומנוסה, בעל גישה רב תחומית, המשלב מגוון דיסציפלינות ומקורות השראה משדה האדריכלות, העיצוב והאמנות.
מי מאתנו לא מתגעגע לתקופות הנפלאות של יוון הקדומה ועידן הרנסנס, בהן האדריכלים היו אנשי אשכולות מעוררי השראה כמו לאונרדו דה וינצ'י, מיכלאנג'לו ולאון בטיסטה אלברטי, שמעבר להיותם אדריכלים, עסקו במגוון דיסציפלינות מתחומי המדע והאמנות כמו פיסול, ציור, הנדסה, ביולוגיה, ספרות, שירה, פיסיקה ומתמטיקה.
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

המאבק לסיום הסכסוך מתעורר – הציבור מתחיל ליצור מומנטום לשינוי! מחשבות של שלום

מתחת לפני השטח ובשיתוף פעולה נדיר, מתפתחת לה יוזמה לשיתוף הציבור במאמצים לסיים את הסכסוך. למעלה מאלף ישראלים ופלסטינים ינהלו מו"מ סביב 40 שולחנות ושולחן מליאה בכיכר רבין באירוע עוצמתי וייחודי המהווה שלב נוסף בדרך להקמתו של 'קונגרס ישראלי-פלסטיני עממי' – רחב, משמעותי ובעל השפעה פוליטית. הדיונים פתוחים לקהל הרחב וייערכו בנוכחות משקיפים בינלאומיים. ​בתאריך 17.3.17 יגיעו לכיכר רבין למעלה מ- 1000 ישראלים ופלסטיניים, במטרה לדון, לשוחח ולנהל מו"מ על פתרונות לסכסוך ועל אפשרויות ליצור מומנטום מהפכני לשינוי. הדיונים פתוחים לקהל הרחב וייערכו בנוכחות משקיפים מהזירה הבינלאומית.

בואו בקרו את הדף נחיתה החדש שלנו >>

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני