שתף    שלח לחבר  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
חברות וחברים יקרים,
לכבוד החגים הבאים עלינו לטובה, אנו שמחים לשתף אתכם במגזין החדש שלנו, אשר ישלח אליכם אחת לחודש, ובו נספר לכם מה חדש באולפנה, נשתף אתכם בסיפורי הצלחה של תלמידות, בוגרות וצוות האולפנה, ונחשוף אתכם לפרויקטים החברתיים הייחודים שלנו, ולשיטות הלימוד המתקדמות אותן אנו מטמיעים בהצלחה. נשמח לשמוע את הערותיכם.
​אתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו כדי שנכיר טוב יותר.
קריאה מהנה וחג שמח.
שושנה סלומון, ראש אולפנת בני עקיבא רעות.
Alternate Text
מצטיינת החודש – יהל חנימוב, תלמידת י"ב
ליהל חנימוב יש שילוב מנצח של מידות טובות, השקעה בלימודים, התמדה והצטיינות. יהל היא תלמידה אכפתית הרואה את הסובבים אותה ומתגייסת בשמחה לסייע לכל מטרה. יהל גם פעילה בקהילה - מדריכה אהובה בתנועת בני עקיבא בשכונה, ומקפידה להמשיך להתפתח ולצמוח ע"י עשיה חברתית פורה, השתתפות בשיעורים תורניים, שיחות עם רב האולפנה ובמסגרות נוספות. המשיכי בדרכך ויישר כוח! אוהבים וגאים בך!
חודש הסליחות - כשהתלמידות הופכות למורות
השנה החלטנו לבנות עבור חודש הסליחות תכנית לימודים ייחודית בארץ, בה תלמידות האולפנה הופכות למורות ולמדריכות פעילות, כאשר שיאו של החודש בסיור הסליחות בכותל וברובע היהודי בירושלים, אותו בונות ומעבירות התלמידות בעצמן, בנושאי תשובה, תפילה וצדקה.
​כך הופכים את הלמידה למעשית, חווייתית, משמעותית ורלוונטית, במקום ל"יבשה" ופרונטלית..
Alternate Text
Alternate Text
לכבוד פתיחת שנת הלימודים, העניקה ראש האולפנה שושנה סלומון ראיון מרתק לעיתון 'העיר מלאבס': "שיטות הלימוד והטכנולוגיות בהן אנו משתמשים כיום, שונות לחלוטין מאלו שהשתמשנו בעבר", סיפרה סלומון והוסיפה: "האולפנה מחזיקה בסיפורי הצלחה רבים של בוגרות שהשתלבו באופן מרשים בשוק העבודה ובאקדמיה, אבל גם כשתלמידותינו פורשות כנפיים, אנו ממשיכים ללוות אותן בשמחה לאורך כל הדרך, בכל הצמתים החשובים בחייהן".
​לכתבה המלאה לחצו כאן >>
Alternate Text
Alternate Text
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני