שתף    שלח לחבר  
רחוב הרימון 16, גן חיים | טל.  09-8992950 |  
נייד: 050-3550245 | פקס. 077-5558156

קוראים יקרים,
כולנו אוהבים לחסוך כסף, בעיקר כשמדובר בהוצאות האינסופיות של רכישת פריטים לביתנו החדש, החל מריצופים, חומרי חיפוי, כלים סניטריים וכלה בריהוט משלים ואקססוריז לבית. אחת הדרכים המקובלות כיום היא לצאת למסע קניות בסין. לפני מספר שבועות חזרנו ממסע שכזה עבור אחד מלקוחותינו, והתובנות לפניכם - האם המסע באמת משתלם, מה אפשר למצוא ומה פחות, ובעיקר מה חייבים לקחת אתכם ועל אילו דברים חשוב מאוד לשים לב.
בהמשך, נציג בפניכם הצעה
לתכנון בית ספר בבקעת הירדן. בבואנו להציע את תכנונו של בית הספר, היינו צריכים לתת את הדעת ולענות על שאלות כגון: מהו חינוך? מהו אופן הלימוד הנכון? מהי צורת הלמידה הנכונה? מהו מקום שמתחנכים בו? ההצעה שגיבשנו שמה את הדגש על חיבור לטבע ולאדמה ועל חיזוק שיטות לימוד בלתי פורמאליות. התוצאה לפניכם...
אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו כדי שנכיר טוב יותר.

קריאה מהנה איילת ועמי
בונים בית? האם משתלם לצאת למסע קניות בסין?
מאת: איילת עידו ועמי שמואלי
אמנם מספר החנויות בהם ביקרנו היה עצום, והמגוון היה רחב, אך התאכזבנו מהמוצרים שהוצגו למכירה. האופנה בסין (לפחות בעיר YIWU בה ביקרנו) שונה בתכלית מהקו העיצובי שאותו קבענו בתכנון ועיצוב הבית, ולרוב מקובל היום בקרב המתכננים. בסין, כל מה שמבריק ונוצץ נחשב ליוקרתי, המראה הטבעי והנקי נחשב זול, אך המחירים יקרים מאוד, ואף מגיעים לאותם המחירים בארץ. אז על מה חשוב לשים לב כשיוצאים למסע קניות בסין.
 
בית הספר כ"נקיק"  בשיתוף אדריכל עוזר שטול
למרגלותיו של ההר ולנוכח בקעת הירדן ממוקם בית הספר המהווה את המשכיו הטבעיים של הנקיקים החרוצים בסלע, אשר נמתחים ועושים את דרכם מראש ההר אל מרגלותיו. בית הספר "מחקה" בתנועתו את מהלך הנקיקים המדבריים המייצרים תופעת טבע מיוחדת במינה, באופן שבו מחד היא תופעת טבע גרידא שאין בה  מגע יד אדם, ומאידך היא ראשית מקום לשהות בו עבור האדם לנוכח תנאי האקלים המדבריים.
יתרונותיו המופלאים של המיקרוטופינג
עד היום, יצא לנו להשתמש בפרויקטים רבים בבטון מוחלק כמשטח ריצוף במקום אריחי שיש ופורצלן.
לשמחתנו, לאחרונה מצאנו יישום חדש של בטון שנקרא "מיקרוטופינג" ולו יתרונות רבים - הוא יכול להגיע לעובי של 4 מ"מ, אינו מצריך הכנות מיוחדות אלא רק ניקיון של משטח ריצוף קיים, מיושם באופן מהיר תוך מספר שעות, ניתן לשינוי ולהתאמה עם השנים, ומאפשר עבודה נקייה בחללים קיימים ולא רק באתרי בנייה. בקרוב אנו מיישמים את החומר החדש באחד מהפרויקטים שלנו, ונשמח לעדכן אתכם בהמשך.
רוצים לדעת עוד על יתרונותיו של המיקרוטופינג?

 
רחוב הרימון 16, גן חיים | טל.  09-8992950 |  
נייד: 050-3550245 | פקס. 077-5558156


 

דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני