שלום רב,
את משרדנו פתחנו בשנת 2009 בירושלים. למי שעדיין לא מכיר אותנו, אנו איילת עידו ועמי שמואלי, זוג נשוי, בוגרי המחלקה לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל. המשרד מתמחה בתכנון אדריכלי של בתים פרטיים, בנייני מגורים, דירות יוקרה ומבנים ציבוריים. כמו כן, מתמחה המשרד בעיצוב פנים - תכנון חללים פנימיים, חדרי מדרגות, חדרי רחצה, מטבחים ועוד.
משרדנו מתמקד בעיצוב חללים גדולים (בשטחים הפרוסים על לפחות דונם וחצי) כפרויקט אדריכלי טהור ונטול פונקציה.
העיסוק שלנו הוא יותר חללי מאשר עיצובי. עבורנו, החלל הוא הדבר החשוב ביותר. כל פרויקט דן בסוגיה חללית כיצד האדם פוגש את ביתו. אדריכלות של חיפוש, בה אנו לא עושים רק אדריכלות אלא מציירים, כותבים, חוקרים, מחברים לסוגיות פילוסופיות ופסיכולוגיות והכל מזין אחד את השני.
לאחרונה עברנו לגור בשרון ובמבנה סמוך ממוקם משרדנו החדש. בית חדש, משרד חדש והנה גם הניוזלטר הראשון שלנו, ובהמשך תקבלו ניוזלטר בכל חודש.
מצפים להתייחסותכם
איילת ועמי
.
אין דבר כזה פונקציה באדריכלות, באופן שבו ישנה חפיפה מלאה או קשר טבעי בין המבנה לתפקידו, אך ישנה ההוויה שלגביה ניתן להניח יסודות לדיון אותנטי בעניין.
למעשה הפונקציה של המבנה היא החלטה שרירותית לגבי תפקידו של המבנה. מבנה שתוכנן כספרייה יכול לשמש לאחר זמן מסוים לממכר נעליים. אנו עדים לשינוי השימוש במבנים עם הזמן. בנייני מסחר הפכו למבני מגורים, מחסנים חקלאיים הפכו לחנויות ומסעדות בוטיק וכו'...
 מצפה ים המלח / שמואלי-עידו אדריכלים  (בשיתוף אדריכל עוזר שטול)
פרויקט מצפה ים המלח ממוקם בישוב מצפה יריחו לנוכח ים המלח, בקעת יריחו והרי מואב, באופן בו הוא מסמן את המהלך האחרון של הבינוי, אל מול המרחב האוניברסלי. תפקידו לסמל את המפגש בין המרחב הטבעי חסר הגבולות, לעשייה האדריכלית המבוססת על גבולות.
התחלנו לשפץ את הסטודיו החדש שלנו. מחכים כבר לשלוח לכם תמונות אחרי השיפוץ ולשמוע מה דעתכם.
 
רחוב הרימון 16, גן חיים | טל.  09-8992950 |  
נייד: 050-3550245 | פקס. 077-5558156
דף זה מוצג באמצעות שלח מסר – מערכת דיוור אלקטרוני